سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / Clash Of Clans / آموزش ذخیره کردن بازی کلش اف کلنز در گوشی

آموزش ذخیره کردن بازی کلش اف کلنز در گوشی

ذخیره کردن بازی کلش اف کلنز

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران بازی محبوب کلش اف کلنز دارند روش ذخیره کردن بازی کلش اف کلنز در گوشی های موبایل است. همانطور که می دانید در صورت ذخیره نکردن بازی کلش در صورت عرضه آپدیت یا حتی پیش آمدن مشکلی برای گوشی شما، تمام بازی شما پاک شده و باید آن را از ابتدا انجام دهید. اما اگر بازی را ذخیره کنید در صورت بروز هر مشکلی و حتی عوض کردن گوشی همراه خود می توانید دوباره بازی را از همان جایی استارت بزنید که قبلا رها کرده اید. توجه داشته باشید که در این آموزش قصد معرفی روش ذخیره کردن بازی کلش اف کلنز در گوشی ها و به صورت کلی سیستم عامل اندروید را داریم. به زودی آموزش ذخیره کردن بازی در گوشی های اپل و دستگاه های آیپد با سیستم عامل IOS را نیز آماده خواهیم کرد که می توانید از آن استفاده کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا آموزش ذخیره کردن بازی کلش در گوشی اندروید را برایتان شرح دهیم.

برای ذخیره کردن بازی کلش اف کلنز در گوشی های اندروید به چه چیزهایی نیاز داریم؟

برای این که بتوانید این بازی را در گوشی همراه خود ذخیره کنید به یک اکانت جیمیل و برنامه گوگل پلی سرویس در گوشی خود نیاز خواهید داشت. اکانت جیمیل را می توانید در سایت Gmail.com ایجاد کنید. برنامه گوگل پلی سرویس را نیز می توانید از آرشیو سایت سبز اندروید به سادگی دانلود کنید.

نکته: پیش از رفتن به سراغ آموزش حتما باید این نکته را ذکر کنیم که زبان گوشی تان را بر روی انگلیسی قرار دهید. دوستانی که زبان گوشی شان بر روی فارسی قرار دارد در بسیاری از موارد امکان ذخیره کردن بازی را نخواهند داشت. لذا ابتدا حتما زبان گوشی خود را در حالت انگلیسی قرار دهید.

مانند همیشه، در داخل بازی بر روی دکمه Setting کلیک کنید تا صفحه آن برایتان باز شود.

1

مشابه شکل روی گزینه ای که با فلش مشخص شده کلیک کنید . اگر این گزینه به رنگ سبز است نشان دهنده این است که بازی شما در حال حاضر ذخیره شده است و جای نگرانی نیست . میتوانید از رفتن ادامه مراحل صرف نظر کنید و خوشحال به ادامه بازی بپردازید.

نکته: یک دهکده کلش فقط میتواند به یک جیمیل جهت سیو بازی متصل شود و اضافه کردن جیمیل دیگری برای کانکت کردن امکان پذیر نیست.

2

در صفحه بعدی که باز می کنید (در صورت وارد شدن جیمیل شما در گوشی که قبلا در برنامه جیمیل وارد شده باشد) ممکن است جیمیلتان نمایش داده شود اگر نمایش داده شده بود که در دایره مقابل ان کلیک کنید تا انتخاب شود و در صورتی که نمایش داده نشد گزینه add account را بزنید و ایمیل خود را اضافه کنید.

3

پنجره ای مشابه شکل زیر ظاهر میشود . روی قسمت select gender کلیک کنید و جنسیت خود را انتخاب کنید male برای آقایان و Femal برای خانومها .نکته : در صورتی که با همین جیمیل در گوگل پلاس فعالیت دارید ممکن است این پنجره برای شما ظاهر نشود.

4

بعد از این که مراحل انتخاب جنسیت را انجام دادید و این مراحل را پشت سر گذاشتید می بایست مطابق زیر عمل کنید:

5

بعد از مشاهده پنجره زیر یعنی شما موفق شده اید تا بازی را با جیمیل خود سینک کنید که دیگر لازم نیست نگرانی از بابت ذخیره شدن بازی خود داشته باشید.

6