سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / Clash Of Clans / بازگردانی کلش آف کلنز پاک شده و Save نشده

بازگردانی کلش آف کلنز پاک شده و Save نشده

بازگردانی کلش آف کلنز

در بخش نظرات سایت بسیاری از کاربران از بازگردانی کلش آف کلنز صحبت کرده بودند. اکثر این کاربران یا بازی کلش اف کلنز خود را ذخیره نکرده بودند و یا آن که جیمیل و بازیشان هک شده بود. به طبع از دست دادن بازی کلش که مدت زمان بسیار زیادی بر روی ان کار شده است بسیار ناگوار و ناراحت کننده است. اما این بار در سایت سبز اندروید یکی از کامل ترین و جامع ترین آموزش ها برای بازگردانی کلش آف کلنز را آماده کرده ایم که با کمک آن می توانید در صورتی که یکی ای شرایط ذکر شده در مطلب را داشته باشید، بازی Clash Of Clans خود را بازیابی کنید و بتوانید دوباره از آن استفاده کنید. اگر شما نیز به اکانت کلش اف کلنز خود دسترسی ندارید، بازی پاک شده شما از مرحله اول آغاز شده است، یا جیمیل شما هک شده است یا دو اکانت مختلف کلش آف کلنز دارید و هر دو را هم لازم دارید. ابتدا یک جیمیل جدید بسازید و سپس یک بازی جدید کلش آف کلنز هم نصب کنید سپس این بازی جدید کلش آف کلنز را روی جیمیلی که ساختید Save کنید. برای این کار شما باید با کمپانی سوپرسل در ارتباط باشید تا این کمپانی به شما کمک کند که بتوانید اکانت کلش اف کلنز را بازیابی کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

روش ارتباط با سوپرسل برای بازیابی بازی کلش اف کلنز:

همانطور که گفتیم بازی کلش اف کلنز را دوباره از اول نصب کنید و بعد از این که چندین ساختمان را در بازی چیدید تا شاهد اضافه شدن بخشی که در تصویر زیر مشاهده می کنید، در بازی بودید به قسمت Setting بروید تا کار را دنبال کنیم.

saa1

در صفحه ای که برایتان باز می شود گزینه Help and Support را که در تصویر زیر ان را مشخص کرده ایم انتخاب کنید.

clashofclanshack1

صفحه ی جدیدی که برایتان باز می شود، صفحه ای است که در آن نکات آموزشی متعددی اضافه شده است که در صورت تسلط به زبان انگلیسی می تواند در زمینه های مختلفی به شما کمک کند تا از آن استفاده کنید. بر روی ذره بینی که در تصویر زیر نیز مشخص کرده ایم کلیک کنید.

clashofclanshack2

در صفحه جدیدی که برایتان نشان داده می شود، صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید تا به دکمه CONTACT US برسید و سپس بر روی آن کلیک کنید. این صفحه را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

clashofclanshack3

مرحله بعدی به عنوان مهم ترین مرحله ای که باید آن را انجام دهید شناخته می شود. در این مرحله شما باید اطلاعات مربوط به بازی خود را وارد کنید که این اطلاعات مربوط به موارد زیر می باشند:

1- اسم دهکده گمشده (اکانت بازی) خود.

2- نام کلنی که در آن عضو بودید و همچنین در صورت یادآوری تگ کلن تان که در آن بوده اید.

3- Level تاون هال دهکده گمشده خود.

4- میزان XP دهکده گمشده خود.

5- زمانی (ماه / سال) که بازی گمشده خود را ساختید.

6- مدل کامل گوشی و یا تبلت خود.

7- چه زمانی( ماه / سال ) متوجه شدید که بازیتان هک شده و یا آنرا از دست دادید.

8- چه شهر و کشوری بازی گمشده خود را برای اولین بار ساختید.

9- درخواست رسید خرید جم.( توجه داشته باشید که این سوال ممکن است پس از دریافت ایمیل از سوی سوپرسل از شما پرسیده شود. به دلیل این که نخواستیم صفحه شلوغ شود این گزینه را نیز همینجا درج کردیم تا یافتن آن ساده تر شود.)

توجه بسیار بسیار مهم: اگر شما نمی دانید که اطلاعات بالا را چگونه به دست بیاورید، کافی است بر روی هرکدام از آنها که خواستید کلیک کنید تا آموزش کاملی در مورد به دست آوردن آنها به دست بیاورید. (این اطلاعات به دلیل شلوغ نشدن همین صفحه، به صورت جداگانه قرار داده شده است.)
clashofclanshack4
بعد از کامل کردن فرم نوبت به ارسال کردن آن میرسد که می توانید طبق تصویر زیر عمل کنید. برای ارسال کردن ایمیل از آیکن فلش استفاده کنید و اگر می خواهید عکسی را به عنوان مدرک برای این کمپانی ارسال کنید می توانید آن را ضمیمه کنید. توجه داشته باشید که پس از ارسال ایمیل باید حداقل یک هفته برای دریافت پاسخ خود صبر کنید.
email2

جواب ایمیل توسط کمپانی سوپرسل را دریافت کرده ایم چکار کنم؟

اگر ایمیلی از سوی سوپرسل دریافت کردید مشابه تصویر زیر است. در این ایمیل از شما روندی خواستار است که ثابت کنید شما صاحب این اکانت هستید. به این منظور ابتدا بازی از شما تقاضای بلاک کردن موقت بازی را می دهد تا در صورتی که شما صاحب واقعی آن نباشید صاحب اصلی اعلام وجود کند.
3hw0_untitled
در صورتی که ایمیل دریافتی مشابه تصویر بالا بود، باید به آن پاسخ دهید و آن را تایید کنید. متن جواب شام به این ایمیل باید به صورت زیر باشد:

I AGREE FOR BAN GAME

در این صورت بازی برای صاحب اصلی بن خواهد شد. مدت زمان بن شدن معمولا 2 روز است و هنگامی که بازی بن شود برای صاحب اصلی پیامی مبنی بر همین موضوع در هنگام باز کردن کلش اف کلنز مشاهده خواهد شد. در این حالت برای صاحب اکانت یک شماره تیکت نشان داده خواهد شد.

شماره تیکت در اصل همان شماره پرونده شماست که برایتان در سوپرسل تنظیم می شود و از روی این شماره ، شما شناسایی می شوید و  با این شماره می فهمند که موضوع مربوط به کدام اکانت بازیکنان است

متن ایمیلشان شبیه چیزی مثل این ممکن است باشد :

Account Banned While We Verify Ownership

 شماره تیکت If You Want To Request Ownership Pleasecome Back With Ticket Number

بعد از این که مدت زمان بن بودن بازی تمام شد شما می توانید به شرکت شماره تیکت خود را ارسال کنید تا ثابت کنید که صاحب اصلی این اکانت شما هستید. توجه داشته باشید که حتما باید صبر کنید تا شما از حالت بن خارج شوید و سپس در بازی برای سوپرسل بنویسید که صاحب این اکانت هستید و شماره تیکت خود را نیز در ان یادداشت کنید. و اگر به بازی دسترسی ندارید از طریق جیمیلتان با ایمیل clashofclans.account@supercell.com تماس بگیرید (یا هر ایمیلی که ممکن است خودشان گفته باشند) و بنویسید که این اکانت به شما تعلق دارد و شماره تیکت خود را نیز در آن درج کنید. متن شما می تواند به صور زیر تنظیم شده باشد:
email3

»» توجه کنید درخواست بالا را هنگامی بفرستید که BAN بازی برداشته شود و به بازی بتوانید وارد شوید.

به جای شماره تیکت عدد داده شده توسط سوپرسل را می نویسید و ایمیل را توسط جیمیلی که می خواهید بازی روی آن ذخیره شود ارسال می نمایید.

سوال: من تمام کار ها را انجام دادم، ولی برای اینکه ادعای مالکیت کنم نه دسترسی به بازی دارم و همچنین به من تیکت نامبر هم داده نشده است! چکار کنم؟

در بعضی موارد سوپرسل به شما تیکت نامبر نمی دهد ، چون لازم نمی داند ، که هیچ اشکالی بوجود نمی آید ، در صورتی که این مورد برای شما بوجود آمد ، شما باید فقط از همانجایی که با آنها در حال مکاتبه بودید و اطلاعات بازی خود را فرستادید و پاسخ گرفتید ، درخواست ادعای مالکیت خود را مطابق نمونه متن بالا بفرستید و فقط خط سوم آن که شامل تیکت نامبر است را ننویسید.

همچنین بعضی ها به بازی هک شده خود برای اینکه بدانند بازی شان BAN آن تمام شده است یا خیر ، دسترسی ندارند ، که ادعای مالکیت کنند ، در صورتی که این مورد هم برای شما بوجود آمد ، بعد از 48 ساعت شما ادعای مالکیت خود را از همانجایی که با آنها در حال مکاتبه بودید و اطلاعات بازی را فرستادید ، ارسال کنید و منتظر پاسخ یا کد بازیابی بازی باشید.

facebook1
گاهی اوقات نیز مشاهده شده است کمپانی سوپرل سوالی مبنی بر اتصال داشتن بازی به فیس بوک از شما خواهد پرسید که به صورت زیر است
facebook2
و در صورتی که شما بازی کلش اف کلنز را به فیس بوک متصل نکرده باشید پاسخ شما باید به صورت زیر باشد
facebook3

اگر شما بازی را به فیسبوک متصل کرده اید کافی است کارهای زیر را انجام دهید و ID فیسبوک خود را برایشان ارسال نمایید:

1. با وارد کردن نام کاربری و پسورد به فیس بوک تان وارد شوید.

2. آدرس لینک فیس بوک خود را که از قسمت ادرس بار در مرورگر قابل مشاهده است کپی کنید.

facebook4

3. سپس به سایت http://findmyfbid.com وارد شوید و آدرس فیسبوک خود را در سایت مذکور همانند شکل زیر وارد کنید و دکمه Find numeric ID را بزنید.

facebook5

4. سپس در پنجره بعدی شماره ایی به شما می دهد که همان شماره ID فیسبوک شما می باشد (شکل زیر).

facebook6

و برایشان ID فیسبوک را ارسال می کنیم و می نویسیم (توجه داشته باشید که کد روبه رو مثال است و شما باید کد مربوط به خودتان را ارسال کنید)

My ID FaceBook : 24353623

____________________________________________________________

بعد از آن سوپر سل برای شما یک کد مخصوص می فرستد که باید آنرا در داخل بازی جدیدی که ساخته اید و Save هم کرده اید بزنید و خواهید دید که بازی قدیمی شما لود می شود و دهکده تان بر می گردد ! توجه کنید که اگر کد بازیابی داده شده را روی بازی دیگری بزنید ، آن بازی حذف می شود ، پس حتما کدبازیابی دهکده را روی یک بازی جدید و Level 1 که ساخته اید و روی یک جیمیل جدید Save کرده اید، بزنید. اگر می خواهید آموزش نحوه وارد کردن کد را مشاهده کنید اینجا کلیک کنید تا در صفحه جدید نحوه وارد کردن این کد را مشاهده کنید.