سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / Clash Of Clans / ربات بازی کلش اف کلنز مخصوص گوشی اندروید و کامپیوتر بلواستکس

ربات بازی کلش اف کلنز مخصوص گوشی اندروید و کامپیوتر بلواستکس

کلش اف کلنز

 کلش اف کلنز

ربات مخصوص بازی استراتژی کلش اف کلنز clash of clans

همانطور که می دانید کلش اف کلنز در حال حاضر به عنوان محبوب ترین بازی استراتژیکی آنلاین جهان شناخته می شود که کاربران بسیار زیادی نیز دارد. همین چند روز پیش بود که آخرین آپدیت مربوط به بازی clash of clans عرضه شد که در آن شاهد اضافه شدن تاون هال 11 به بازی و همچنین موارد دیگری بودیم. این آپدیت به عنوان بزرگترین آپدیتی که تاکنون برای کلش اف کلنز عرضه شده بود شناخته می شود و موجب تعجب بسیاری از کاربران شد.

در بازی اندروید clash of clans شما باید بتوانید با دستبرد زدن به دیگر کلن ها در بازی غنایم بیشتری را برای خودتان جمع کنید و با ارتقاء دادن ساختمان ها در بازی خودتان آنها را به بالاترین سطح ممکن برسانید. بازی به همین روال ادامه خواهد یافت.

به همین دلیل است که بسیاری از کاربران بازی کلش اف کلنز به دنبال ربات کلش اف کلنز هستند تا بتوانند با استفاده از این ربات در بازی تقلب کرده و غنایم بیشتری را برای خود جمع آوری کنند. از طرفی استفاده از ربات ها (در صورتی که کار کنند) می تواند فواید بسیار زیادی داشته باشد. دو مورد از بهترین ربات های کلش اف کلنز که تاکنون شاهد عرضه آنها بودیم MyBot و ClashBot میباشند. این ربات های کلش می توانند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهند. مهم ترین نکته جهت استفاده از این ربات ها این است که این ربات ها به صورت غیر رایگان عرضه شده اند لذا برای استفاده از آنها شما باید اقدام به خریداری سرویس از این برنامه ها بنمایید. اما از طرفی روش هایی نیز در این بوت های کلش اف کلنز گنجانده شده است که با استفاده از آن می توانید تا حدودی برای خودتان امتیاز به دست بیاورید تا نیازی به خرید شارژ سرویس نباشد.

ربات کلش اف کنز

می خواهیم در مورد قابلیت هایی که ربات های Clash Of Clans در اختیار شما قرار می دهد نیز نگاهی داشته باشیم. با استفاده از ربات کلش اف کلنز امکان اتک زدن به دشمنان را از طریق روش های مختلف خواهید داشت. شما می توانید به روش های مختلفی که در بازی گنجانده شده است، به دشمنانی که در بازی دارید اتک زده و منابع آنها را غارت کنید.

در ربات کلش اف کلنز امکان دونات کردن به دیگران با استفاده از روش های هوشمند گنجانده شده است. به این ترتیب می توانید برای دونات کردن به دیگران از روش های هوشمندان استفاده کنید. در ربات های کلش امکان ساخت سرباز مورد نظر شما وجود دارد. شما می توانید به سادگی سرباز مورد نظر خود را بسازید بدون آن که هزینه ای برای شما داشته باشید. در یکی از ربات های کلش اف کلنز این امکان را خواهید داشت تا از کینگ بربر و آرچر کویین در اتک های خود استفاده کنید. همانطور که می دانید کویین آرچر و کینگ بربر قابلیت های بسیار زیادی دارند که اگر آنها را به اتک خود بکشانید به طور حتم می توانند نابودی بی نظیری برایتان به بار آوردند. در ربات کلش او کلنز این امکان را خواهید داشت تا به صورت نامحدود برای کلن خود سرباز ریکوییست بدهید. شما می توانید در کلن سربازهایی که می خواهید را از جالن دوستانتان درخواست دهید تا برایتان ارسال کنند.

همانطور که در ابتدای بازی نیز گفتیم ربات های کلش اف کلنز می توانند امکانات زیادی در اختیار شما قرار دهند. برخی از این ربات ها که برای بازی Clash Of Clans عرضه شده اند قابلیت ضد بن شدن نیز دارند تا سازندگان بازی یعنی کمپانی سوپل نتوانند اکانت شما را در بازی بن کنند.

اگر درخواست های کاربران مبنی بر قرار دادن ربات های اصلی کلش اف کلنز یعنی MyBot و ClashBOT نسخه های تست شده زیاد باشد، این ربات ها را در سایت سبز اندروید برایتان آماده دانلود خواهیم کرد!