سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / ابزار / برنامه های iRoot 2.2.4 و Kingo Root 2.5 برای روت کردن گوشی اندروید

برنامه های iRoot 2.2.4 و Kingo Root 2.5 برای روت کردن گوشی اندروید

روت

روت کردن گوشی چیست؟

روت کردن گوشی شامل انجام کاری است که به واسطه آن شما دسترسی به ریشه گوشی خواهید داشت. با روت کردن گوشی شما به امکاناتی دسترسی خواهید داشت که در حالت معمولی که گوشی شما روت نشده است به آنها دسترسی نخواهید داشت. همانطور که اطلاع دارید برای نصب بسیاری از برنامه های اندروید شما به روت کردن گوشی اندرویدی خود نیازمند خواهید بود. برای این که بتوانید گوشی خود را روت کنید باید از برنامه هایی که در همین زمینه عرضه شده اند استفاده کنید تا با استفاده از همین برنامه ها بتوانید گوشی تان را روت کنید و از امکاناتی که روت بودن گوشی های اندروید در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید. با این حال روت کردن گوشی در بسیاری از موارد بسیار دشوار و سخت به نظر می رسد و بسیاری از افراد از روت کردن گوشی خود سر باز می زنند چرا که میترسند مشکلی برای گوشی آنها پیش بیاید. اما شاید ندانید که روت گوشی هم در مواردی می تواند باعث به وجود آمدن مشکلاتی نیز بشود. اگر شخصی که می خواهد روت گوشی را انجام دهید در انجام این کار تبهر کافی را نداشته باشد می تواند گوشی را با مشکل مواجه کند. در بعضی از موارد مشاهده شده است که گوشی شخص دیگر روشن نشده است و گوشی بی استفاده شده است.

آموزش روت کردن گوشی اندروید

چند وقت پیش در سایت سبز اندروید آموزش روت کردن گوشی اندروید را اماده کردیم که با استقبال خوبی نیز مواجه شد. در این آموزش ما به صورت کامل نحوه روت کردن گوشی با چندین برنامه مختلف را آموزش داده بودیم تا کاربران با استفاده از این آموزش بتوانند گوشی خود را روت کنند. در این آموزش به تفصیل نحوه روت کردن گوشی با چندین برنامه مختلف را اموزش داده بودیم که در آن کاربران می توانند با هرکدام از برنامه ها که تصور می کردند کار کردن با ان ساده تر است، گوشی شان را روت کنند و از امکانات گوشی روت شده استفاده نمایند.

ایا روت کردن مضر است و ضرر دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که روت کردن نه تنها مضر نیست بلکه می تواند لذت استفاده از گوشی را دوچندان کند. با روت کردن گوشی اندروید شما به امکاناتی دسترسی خواهید داشت که تا پیش از این به هیچ یک از آنها دسترسی نداشته بودید. با روت کردن گوشی می توانید از گوشی خود استفاده های بیشتری داشته باشید. با روت کردن گوشی می توانید برنامه هایی را در گوشی تان نصب کنید که تا پیش از این نمی توانستید. برخی از برنامه هایی که برای سیستم عامل اندروید عرضه می شوند تنها بر روی گوشی های روت شده نصب می شوند و به همین دلیل برای این که بتوانید آنها را نصب کنید باید گوشی تان را نصب کنید. اما توجه داشته باشید که روت کردن گوشی تنها در صورتی می تواند بدون مشکل انجام شود که شخصی حرفه ای که قبلا روت کردن گوشی را انجام داده است، دوباره این کار را انجام دهد. به این ترتیب اگر شخصی که تاکنون روت کردن گوشی را انجام نداده است خواهان روت گوشی باشد، می تواند باعث بروز مشکلاتی برای گوشی شود که در برخی از موارد به خاموش شدن گوشی ختم می شود. به همین دلیل توصیه می کنیم که اگر خودتان تا پیش از این اقدام به روت کردن گوشی اندروید نکرده اید، به هیچ وجه این کار را انجام نداده و انجام دادن آن را به افراد حرفه ای تر که قبلا سابقه انجام چنین کاری را دارند، محول کنید.

چرا کمپانی های سازنده گوشی خودشان گوشی را روت شده به بازار عرضه نمی کنند؟

شاید این سوال نیز برای شما پیش امده باشد که چرا کمپانی های سازنده گوشی مانند سامسونگ، ال جی، سونی، هواوی و … گوشی هایی که عرضه می کنند را به صورت روت شده به بازار عرضه نمی کنند تا کاربران لازم نباشد خودشان عملیات روت را که شاید ریسک پذیر نیز باشد، انجام ندهند. در پاسخ به این سوال نیز می توان گفت که این کار یکی از سیاست های کاری شرکت های عرضه کننده موبایل می باشد تا کاربران را مجبور کنند به دلیل نقص هایی که در گوشی وجود دارد مجاب به خریدن گوشی مدل بالاتر و به طبع جدید همین کمپانی باشند. این مشکلات را می توان شامل مواردی نظیر خالی شدن باتری گوشی و همچنین کم بودن حافظه گوشی ها دانست که معمولا با روت کردن گوشی همراه می توان تا حدودی از این مشکلات جلوگیری کرد و با عملکرد بهتری از آنها استفاده کرد.

گارانتی / ضمانت گوشی ها و رابطه آن با روت کردن گوشی

بسیاری از کاربران به این دلیل از روت کردن گوشی خود سرباز می زنند که روت کردن گوشی به معنی اتمام گارانتی آن می باشد. اما اصلا لازم نیست در مورد این مسئله نگران باشید چرا که شما می توانید با استفاده از برنامه های آنروت کننده به سادگی گوشی خود را به حالت معمولی باز گردانده و دوباره از گارانتی ان استفاده کنید.

چگونه گوشی های خاص را روت کنیم؟

توجه داشته باشید که اگر گوشی شما با استفاده از روش یک کلیک (همین روش که برنامه آن را برایتان آماده کرده ایم) روت شود که مشکلی نخواهید داشت اما در غیر این صورت شما باید وارد بحثهای تخصصی تر نظیر آنلاک بوت لودر و یا حتی دانگرید شوید که آموزش آن از عهده سایت خارج است و تنها در صورتی آموزش آن در سایت آورده می شود که کاربران در این مورد درخواست دهند.


توجه:

برنامه های iRoot 2.2.4 و Kingo Root 2.5  که در این پست از سایت سبز اندروید برایتان آماده کرده ایم از جمله برنامه هایی می باشند که با استفاده از آنها امکان روت کردن گوشی با یک کلیک وجود دارد. آموزش استفاده از این برنامه ها نیز در سایت موجود است که در صورت دلخواه می توانید از روی آموزش اقدام به روت کردن گوشی بنمایید. در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید در بخش نظرات آنها را مطرح کنید.

نکته: برنامه iroot مخصوص اندروید های 2.2 تا 4.4 است.