سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / اخبار تکنولوژی / قیمت گوشی گلکسی اس 7 دست پایین گرفته خواهد شد!

قیمت گوشی گلکسی اس 7 دست پایین گرفته خواهد شد!

galaxy-s7

قیمت گوشی گلکسی اس 7

کم کم به زمان عرضه عرضه گوشی گکلسی اس 7 نزدیک می شویم و شایعات و اخبار بسیار زیادی در این مورد منتشر می شود که حاکی از خصوصیات و قیمت گوشی گلکسی اس 7 می باشند. اما بسیاری از این خبرها نیز شایع بوده و نمی توان صحت آنها را تایید یا رد کرد. به تازگی یک وب سایت کره ای خبری را منتشر کرده است که در مورد قیمت samsung galaxy s7 می باشد.

طبق این خبر گوشی گلکسی اس هفت با قیمتی بسیار پایین تر نسبت به قیمتی که مردم برای یک پرچم دار انتظار دارند عرضه خواهد شد. به ادعای نشریه «Korea Times»، از آنجا که این دستگاه زبان طراحی نسل های پیش از خود را همچنان حفظ نموده و کاربر، دستگاه چندان متفاوتی خریداری نخواهد کرد، بنابراین دلیلی هم وجود ندارد که قیمت بالایی برای خرید آن پرداخته شود. البته رقمی که برای فروش آن در نظر گرفته شده هنوز مشخص نیست و فقط می توان گفت گلکسی اس ۷ با دوربین به روز رسانی شده، پردازنده پرسرعت تر و تعدادی ویژگی جدید عرضه می گردد.

اگر این خبر صحت داشته باشد می توان گفت که تصمیم جدید کمپانی ال جی نیز در این تصمیم دخیل بوده است چرا که به گفته برخی وب سایت ها کمپانی ال جی نیز قصد دارد گوشی ال جی جی 5 خود را هم زمان با پرچم دار بعدی سامسونگ عرضه کند.