سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / دیگر / آموزش / چگونگی ساخت شماره مجازی در Telegram بدون اسپم شدن

چگونگی ساخت شماره مجازی در Telegram بدون اسپم شدن

نحوه ساخت شماره مجازی بدون اسپم در تلگرام Telegram

تلگرام / Telegram امکانات بی نظیری را در زمینه چت کردن های دو نفره، گروهی و … را به صورت کاربردی در اختیار قرار داده است و از قابلیت های منحصر به فرد و بی نظیری برخورداراست که بی شک با دارا بودن ویژگی های شگفت انگیزش تنها در چند سطر کوتاه گنجانده و مختصر نخواهد شد. طبق درخواست های متعدد برای ایجاد یک شماره مجازی در تلگرام بدون نیاز به اسپم نیز اموزشی را به صورت متنی و توضیحی جمع اوری کرده ایم که امیدواریم مفید واقع شود اما در ابتدا باید گفت که پس از مدتی امکان اسپم شدن اکانت شما وجود دارد که در این صورت مقصر این واقعه کسی نخواهد بود و باید از ابتدا این موارد را در نظر بگیرید.

خوشبختانه برنامه اسمارت کال هنوز توسط تلگرام اسپم نشده است پس برای اینکار ابتدا باید اپلیکیشن اسمارت کال را دریافت نماید. پس از نصب این برنامه مشاهده خواهید کرد که برای ثبت نام فقط پیش شماره +۶۲ فعال میباشد یعنی کد اندونزی برای اینکه بتوانید در برنامه ثبت نام کنید باید برنامه اسیاتالک را نصب کنید.

پس از انجام ثبت نام نیز به راحتی مراحل پیش رو را پشت سر گذاشته و رمز دریافتی را به درستی در کادر مربوطه وارد کنید. در برنامه اسمارت کال تست های لازم انجام شده و مشکل خاصی در حین نصب و … ایجاد نخواهد شد اما لازم به ذکر است بدانید که برای پیش گیری از هرگونه مشکلی نیز ایجاد رمز دوم در برنامه ضروری است و همچنین قبل از به پایان رسیدن مهلت تعیین شده امانت خود را حذف کنید.