سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / دیگر / آموزش / دیتای بازی های اندروید را کجا کپی کنیم؟ Android Games Data

دیتای بازی های اندروید را کجا کپی کنیم؟ Android Games Data

آموزش استفاده از دیتای بازی های اندروید

دیتاهای بازی اندروید را کجا کپی کنیم؟

آموزش استفاده از دیتاهای OBB و DATA

آموزش نصب کردن بازی های اندروید در گوشی

امروزه بازی های اندروید توانسته اند به خوبی جای خود را در میان کاربران باز کنند و کاربران نیز جذب این بازی ها شده اند به طوری که می توان گفت در حال حاضر کمتر کسی را می توان یافت که با گوشی خود بازی نکند. بازی های اندروید بیشتر در میان کودکان رواج دارد و این کودکان هستند که از این بازی ها بیشتر استفاده می کنند.

Android-Games-Data

همانطور که می دانید برخی از بازی های اندروید به صورت فایل apk و بدون نیاز به هیچ گونه دیتایی عرضه می شوند. اما این در حالی است که دسته ای دیگر از این بازی ها، به همراه دیتا عرضه می شوند. دیتای بازی های اندروید در اصل به عنوان یک فایل تکمیل کننده برای فایل های apk شناخته می شود که قادر به تکمیل کردن یک بازی می باشند تا کاربران با استفاده از انها بتوانند بازی را به صورت کامل انجام دهند. اما در این مسئله همیشه برای کاربران یک مشکل عمده وجود داشته است!

معمولا کاربران با محل صحیحی که باید دیتای یک بازی را کپی کنند، مشکل دارند و به همین دلیل اکثر مواقع دیتا را اشتباه می کنند. اگر می خواهید با محل دقیق دیتای بازی های اندروید که باید انها را در آن محل کپی کنید آشنا شوید، توصیه می کنیم این بار در سایت سبز اندروید با ما همراه باشید تا بتوانید این مشکل را یک بار برای همیشه حل کنید.

دیتای بازی های اندروید Android Games Data

همانطور که می دانید، برای بازی های اندروید که دارای دیتا می باشند به صورت کلی دو محل به ادرس های Android/obb و Android/data موجود است که تمام دیتاها در همین دو مسیر کپی می شوند. در ابتدا باید متذکر شویم که اکثر دیتاها در مسیر Android/obb کپی می شوند. اما این موضوع همیشگی نیست و برخی از اوقات نیز پیش می آید که معمولا کاربران باید دیتا را در مسیر Android/data کپی کنند. در این مطلب سعی داریم روش صحیح این که باید دیتا را دقیقا در چه مسیری کپی کرد، بحث کنیم.

بازی اچ دی اندروید

اگر دیتاها را دانلود کنید معمولا با یک فایل فشرده با فرمت rar یا zip مواجه خواهید شد. منظور از فایل فشرده دیتای همان بازی است که شما دانلود کرده اید. بعد از این که فایل فشرده را در کامپیوتر یا گوشی تان از حالت فشرده خارج کردید، پوشه را باز کنید. در این پوشه شاهد وجود چندین فایل یا یک فایل خواهید بود. اگر فایل موجود با فرمت obb. بود شما باید پوشه را در مسیر Android/obb کپی کنید.

اگر در این پوشه شاهد وجود فایل هایی با فرمت های مختلف بودید، باید پوشه را در مسیر Android/data کپی کنید.

نکته : اگر یکی از پوشه های obb یا data در پوشه Android وجود نداشت، به صورت دستی انها را ایجاد کنید.

نکته 2 : اگر برای کپی کردن دیتای بازی ها با هر گونه مشکلی مواجه شدید می توانید آن را در زیر پست مربوطه در سایت سبز اندروید، با ما در میان بگذارید و تا حد ممکن شما را راهنمایی خواهیم کرد.

آموزش نصب بازی اندروید دیتا دار