سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / دیگر / آموزش / برنامه فارسی سازی گوشی های اندروید Android Persian Language

برنامه فارسی سازی گوشی های اندروید Android Persian Language

آموزش فارسی سازی گوشی اندروید

Android Persian Language

نظرات این مطلب بسته شده است، برای حل مشکلات خود در مورد این برنامه، به <<این>> لینک مراجعه کنید

بیشتر گوشی های اندروید که عرضه می شوند به صورت پیش فرض دارای زبان فارسی می باشند، اما همانطور که می دانید در برخی از گوشی های اندرویدی نیز زبان فارسی به صورت پیش فرض وجود ندارد. حتی بارها مشاهده شده است که زبان فارسی از قبل بر روی گوشی اندروید وجود داشته، اما با تغییر دادن آن به زبان انگلیسی، دیگر شاهد حضور زبان فارسی در لیست زبان ها نبوده اید و همین مسئله سبب شده است تا کاربران نسبت به این موضوع ابراز نگرانی کرده و به دنبال راهی برای فارسی سازی گوشی خود بوده باشند. به طور معمول، یکی از پر استفاده ترین نرم افزارهایی که برای فارسی کردن گوشی های اندروید استفاده می شود، برنامه MoreLocale می باشد که کاربران با استفاده از آن امکان فارسی کردن گوشی اندروید خود را خواهند داشت.

مدت ها قبل در سایت سبز اندروید اقدام به معرفی همین نرم افزار کردیم که با استقبال مناسبی نیز روبه رو شد و کاربران بسیار زیادی توسط این نرم افزار فارسی ساز گوشی موفق به فارسی سازی گوشی همراه خود شدند. اما برخی دیگر، با این نرم افزار مشکل داشته و قادر به فارسی سازی گوشی خود نبودند. این مطلب را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید:

آموزش فارسی سازی گوشی های اندروید با برنامه MoreLocale

Android-Language

با استفاده از این نرم افزار این امکان را خواهید داشت تا بتوانید زبان و قسمت های مختلف از جمله تنظیمات، پیام ها، گالری، منو و … را به سادگی به زبان فارسی تغییر دهید. البته این نرم افزار تنها برای فارسی کردن گوشی نمی باشد و با استفاده از آن قابلیت تغییر زبان به زبان های مختلف جهان که در لیست گوشی تان وجود ندارد نیز خواهید بود. در این نرم افزار، به جرئت می توان گفت که تمام زبان های مختلف که حتی در گوشی های اندروید به صورت پیش فرض وجود ندارند، نیز وجود دارد و تنها با یک بار کلیک کردن بر روی زبان مورد نظرتان، می توانید به سادگی ان را عوض کنید. همانطور که در بالاتر نیز ذکر شده است نظرات این مطلب قفل شده است، لذا اگر مشکلی برای اجرا و یا استفاده این برنامه داشتید می توانید به همان لینک بالایی مراجعه کرده و سوالات خودتان را بپرسید.