سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / دیگر / آموزش / حل مشکل نصب نشدن بازی و برنامه های اندروید در گوشی

حل مشکل نصب نشدن بازی و برنامه های اندروید در گوشی

مشکلات مربوط به نصب نشدن برنامه ها و بازی های گوشی اندروید

راه حل برای مشکلات جهت رفع کردن آنها

بررسی تمام مشکلات احتمالی

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران همیشه در بخش نظرات در مورد آن بحث می کنند، خطاهایی است که در هنگام نصب برنامه ها و بازی های اندروید مشاهده می کنند. مشکل نصب نشدن بازی و برنامه های اندروید می تواند به دلایل مختلفی باشد. در این مطلب سعی می کنیم شما را با این دلایل اشنا کرده و روش هایی برای حل این مشکلات نیز معرفی خواهیم کرد. اگر شما هم با نصب کردن بازی و برنامه در گوشی مشکل دارید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید.

app-and-game-install-in-android-phones

1- اولین موردی که حتما باید به آن توجه داشته باشید، بخش unknown sources است. در گوشی های اندروید در بخش تنظیمات گزینه ای تحت عنوان unknown sources (منابع ناشناخته) وجود دارد که اگر این تیک فعال نشده باشد، امکان نصب کردن بازی و برنامه ها را نخواهید داشت و با پیغام خطایی بر همین مبنی روبه رو خواهید شد. فعال بودن این بخش به شما اجازه نصب کردن برنامه ها و بازی ها از منابعی غیر از پلی استور را خواهد داد. برای فعالسازی این قابلیت به settings->security->unknown sources وارد شوید و تیک همین گزینه را فعال کنید.

2- بسیاری از برنامه ها و بازی های اندروید به دلیل فارسی بودن منیوی گوشی نصب نمی شوند. به منظور حل کردن این مشکل می توانید از بخش تنظیمات زبان گوشی تان را بر روی انگلیسی قرار دهید.

3- ممکن است ورژن اندروید گوشی شما از ورژنی که آن اپلیکیشن لازم دارد، کمتر باشد. به منظور حل این مشکل می توانید سیستم خود را آپدیت کنید.

4- برخی از بازی ها و برنامه هایی که در گوشی نصب می شوند نیازمند روت می باشند. به طبع این برنامه ها در گوشی که روت نشده یاشند قابل نصب نخواهند بود. برای حل این مشکل نیز می توانید گوشی تان را روت کنید.

5- شاید تاکنون بارها هنگام نصب یک برنامه یا بازی با پیغام خطای “فضای کافی موجود نیست” مواجه شده باشید. ابتدا حافظه داخلی گوشی خود را چک کنید و در صورتی که باز هم شاهد فضای خالی در گوشی خود بودید، مشکل از پر بودن حافظه RAM گوشی می باشد که توسط برنامه های بهینه سازی می توانید این مشکل را حل کنید.

6- اگر پس از انجام کارهای بالا، باز هم برنامه ای در گوشی شما نصب نشد ممکن است که پکیج نصب برنامه در گوشی تان به هم ریخته باشد. به منظور حل این مشکل می توانید با ریست کردن یا فلش زدن گوشی، این مشکل را حل کنید.