سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / باتری / دانلود برنامه بهینه ساز باتری اندروید Battery HD Pro 1.45

دانلود برنامه بهینه ساز باتری اندروید Battery HD Pro 1.45

Battery-HD-Pro

برنامه افزایش عمر باتری گوشی Battery HD Pro

باتری گوشی به عنوان یکی از مهم ترین جزء های یک گوشی شناخته می شود که معمولا کاربران توجه بسیار زیادی به آن دارند. چرا که باتری، منبع تغذیه گوشی می باشد و برای آن که گوشی روشن بماند، به این قطعه نیاز است. پس اگر بتوانید باتری گوشی را از لحاظ نرم افزاری بهینه سازی کنید، می توانید مدت زمان بیشتری از ان کار بکشید و از آن استفاده کنید. نرم افزار Battery HD Pro به شما این امکان را می دهد تا بتوانید مدیریت و نظارتی کامل بر روی باتری گوشی اندروید خود داشته باشید و مدت زمان بسیار بیشتری بتوانید از آن استفاده کنید. این نرم افزار دارای ظاهری ساده و در عین حال شیک می باشد که می تواند در مصرف باتری به کاربران کمک بسیار زیادی بکند.

این نرم افزار قادر است با بستن برنامه های غیر ضروری کاری کند که باتری گوشی تان بتواند مدت زمان بیشتری دوام بیاورد و مدت زمان بیشتری از باتری گوشی خود استفاده کنید. شما می توانید توسط Battery HD Pro مدت زمانی که گوشی روشن خواهد ماند را مشاهده کنید تا بتوانید مدیریت کاملی بر روی آن داشته باشید. همچنین شما می توانید میزان باتری باقی مانده را نیز توسط این نرم افزار مشاهده نمایید.

1 2

به صورت کلی این نرم افزار قادر است این امکان را به کاربران بدهد تا بتوانند مدت زمان بیشتری از باتری گوشی خود استفاده کنند. هنگامی که شارژ باتری در حال تمام شدن باشد، این نرم افزار می تواند با کمتر کردن نور صفحه نمایش گوشی، کم کردن صدای زنگ گوشی و حتی سایلنت کردن خودکار گوشی، خاموش کردن موقت ویبره و … باعث شود که باتری گوشی بتواند مدت زمان بیشتری دوام بیاورد تا اگر کاربر کار مهمی داشته باشد، بتواند کارش را انجام دهد.

توصیه می کنیم این نرم افزار را به هیچ وجه از دست نداده و آن را از سایت سبز اندروید دریافت کنید.