سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / فارسی / Bazaar v7.1.3 دانلود برنامه کافه بازار برای اندروید

Bazaar v7.1.3 دانلود برنامه کافه بازار برای اندروید

برنامه اندروید کافه بازار Bazaar

مرجع کامل نرم افزارها و بازی های اندروید!

محصولی از شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان

مناسب برای کاربران مبتدی اندروید

این روزها، استفاده از برنامه های مارکت (بازار) همه گیر شده است. برنامه های مارکت مختلفی مانند موبوجینه، Apkpure، Vshare،AptoideT، AppVN و … برای گوشی های اندرویدی عرضه شده اند و در این میان نیاز به یک یک برنامه مارکت فارسی زبان به خوبی حس می شود. همین قضیه کافی بود تا سازندگان کافه بازار به این فکر افتاده و اقدام به عرضه مارکتی قدرتمند با نام “بازار” برای گوشی های اندرویدی کردند تا کاربران با کمک آن بتوانند تمام نیازهای خود را در زمینه نرم افزاری و بازی اندروید، رفع کنند.

کافه بازار

ویژگی های برنامه کافه بازار Bazaar :

  • دسترسی به برنامه ها و بازی های جدید
  • امکان دانلود کردن اپلیکشن های دلخواه
  • قابلیت آپدیت کردن برنامه های نصب شده
  • دسترسی به برنامه ها و بازی های فارسی
  • امکان منتشر کردن برنامه های طراحی شده
  • دارای سرعت بالا در دریافت برنامه ها و بازی ها

برنامه های مارکت، به برنامه هایی گفته می شود که در آن مجموعه ای از اپلکیشن ها گردآوری شده است تا کاربران به صورت یکجا به تمام آنها دسترسی داشته باشند و از استفاده از سایت های مختلف بی نیاز شوند. همانطور که گفتیم تاکنون شاهد عرضه مارکت های مختلفی برای گوشی های اندرویدی بوده ایم. مارکت های فارسی متعددی نیز برای سیستم عامل اندروید عرضه شده اند که به عنوان یکی از محبوب ترین آنها می توان به مارکت بازار اشاره کرد که در حال حاضر به عنوان محبوب ترین مارکت فارسی در بین کاربران ایرانی شناخته می شود.

یکی از اصلی ترین قابلیت هایی که برنامه بازار دارد، امکان دسترسی به بازی ها و برنامه های مختلفی است که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. توسط این مارکت، می توانید به تمام برنامه ها و بازی ها به صورت یکجا دسترسی داشته باشید و لازم نباشد که برای پیدا کردن یک بازی یا برنامه به جستوجو کردن در سایت های مختلف بپردازید. نکته مهم در همین رابطه، وجود آخرین نسخه از برنامه ها و بازی هایی است که توسط شرکت سازنده، عرضه شده اند. یعنی هنگامی که شما برنامه یا بازی را نصب می کنید، اطمینان خواهید داشت که آخرین نسخه از آن است.

از طرفی دیگر، در کافه بازار این امکان را خواهید داشت تا برنامه های نصب شده در گوشی خود را آپدیت کنید. بخشی با همین عنوان در این مارکت فارسی وجود دارد که به هنگام عرضه آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن های نصب شده در گوشی، آنها را برایتان نمایش خواهد داد تا در صورت دلخواه بتوانید به سادگی آنها را آپدیت کنید. البته امکان چشم پوشی از آپدیت ها وجود داشته و هیچ الزامی جهت دریافت آپدیت های جدید وجود ندارد.

دسته بندی شدن برنامه ها و بازی های اندروید در BAZAR کار شما را برای استفاده از این نرم افزار بسیار ساده خواهد کرد. تمام اپ های موجود در بازار در دسته بندی های منظم قرار گرفته اند و می توانید با مراجعه به دسته بندی مورد نظرتان اپلکیشن مورد نظرتان را بیابید. در زیر شاخه دسته بندی ها نیز اپلکیشن های محبوب، پر طرفدار، رایگان، پولی و … نیز دارای زبانه های جداگانه ای می باشند که هنگام کار کردن با مارکت بازار متوجه اهمیت این زبانه ها خواهید شد. البته قابلیت جستوجو نیز در این نرم افزار وجود دارد و می توانید با وارد کردن نام اپلیکیشن مورد نظرتان، آن را به سادگی پیدا کنید.

در بخش توسعه نرم افزار بازار، این شرکت اقدام به فرایندی کرده است که به واسطه آن کاربران قادر خواهند بود تا اپ های طراحی شده توسط خودشان را معرفی کنند و یا به فروش برسانند. اگر شما نیز به عنوان توسعه دهنده اپ های اندرویدی فعالیت می کنید، می توانید از این بخش استفاده کرده و با ارسال کارهای خود برای بازار، آنها را به فروش برسانید یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهید.