سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / مارکت / دانلود برنامه بازار برای اندروید Bazaar 6.0.1

دانلود برنامه بازار برای اندروید Bazaar 6.0.1

Bazar

نسخه جدید برنامه مارکت ایرانی “بازار” Bazaar برای اندروید

به احتمال زیاد تا پیش از این بارها اسم برنامه Bazaar را شنیده اید. برنامه ای قدرتمند و بسیار کاربردی که اکثر کاربران به خوبی آن را میشناسند و با آن آشنایی دارند. بازار یک مارکت فارسی ایرانی است که دسترسی به تمام برنامه ها و بازی های مجاز را می دهد. همچنین برنامه ها و بازی های فارسی نیز در بازار معرفی می شوند.

بازار Bazaar به کاربران این قابلیت را می دهد تا دسترسی کاملی به آرشیو برنامه ها و بازی های مختلف داشته باشند. شما می توانید در دسته بندی های مختلفی برنامه ها و بازی ها را مشاهده کنید. این دسته بندی ها برای دسترسی سریع تر به برنامه یا بازی مورد نظرتان،طراحی شده است. بعد از این که برنامه مورد نظرتان را پیدا کردید، تنها با یک کلیک می توانید آن را نصب کنید و از آن استفاده کنید. قابلیت جستوجو نیز در Bazaar گنجانده شده است؛ یعنی شما می توانید برنامه یا بازی مورد نظرتان را به سادگی جستوجو کرده و بیابید.

Bazaar به صورت کاملا رایگان عرضه شده است تا نیازهای کاربران اندروید در زمینه اپلیکیشن ها را رفع نماید. با نصب این نرم افزار یک مارکت اندروید با زبان فارسی بر روی گوشی تان خواهید داشت. البته برخی از برنامه ها وبازی های ایرانی به صورت غیررایگان عرضه شده اند که برای استفاده از آنها باید حتما مبلغی را بپردازید. برای این کار باید از قبل حساب خود را شارژ کرده باشید و به هنگام خرید از حساب موجود در اکانت کاربری خود استفاده خواهید کرد و برنامه را به سادگی خریداری می کنید.

بازار دارای ظاهری بسیار زیبا و شکیل می باشد. ظاهر بازار با مارکت های دیگر تا حدودی تفاوت دارد و متناسب با سلیقه ایرانی ها طراحی شده است تا بتوانند در محیطی بسیار زیبا اپلیکیشن های مدنظرشان را دانلود و استفاده کنند!