سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / بازی آندروید / ماجراجویی / Brothers: a Tale of two Sons v1.0.0 دانلود برادران: داستان دو پسر برای اندروید

Brothers: a Tale of two Sons v1.0.0 دانلود برادران: داستان دو پسر برای اندروید

بازی ماجراجویی داستان دو برادر Brothers: a Tale of two Sons

عرضه شده توسط استودیوی 505Games Srl

فروش با قیمت 5 دلار در پلی استور

با گیم پلی ماجراجویی بی نظیر

گرافیک اچ دی خارق العاده

Brothers: a Tale of two Sons بازی در سبک ماجراجویی برای گوشی های اندرویدی می باشد که توسط استودیوی معتبر و معروف 505Games Srl عرضه شده است. این بازی در حالی که با قیمت نسبتا بالایی نیز در پلی استور به فروش می رسد، اما با استقبال بسیار عالی کاربران مواجه شده است. داستان این بازی اندروید در مورد دو برادر کوچک می باشد که پدرشان به دلیل مریضی، زمین گیر شده است. تنها ماده ای که می تواند پدر آنها را شفا دهد، آب زندگانی است و در این بازی، این دو برادر برای یافتن آب زندگانی تلاش خواهند کرد تا آن را به دست اورده و پدرشان را شفا دهند.

Brothers-a-Tale-of-two-Sons

ویژگی های بازی اندروید Brothers: a Tale of two Sons :

  • راهنمایی دو برادر با نام های “نایا” و “نایی” در یک ماجراجویی با طراحی خاص
  • کنترل هر دو برادر به صورت هم زمان با شبیه سازی در حالت تک بازیکن
  • حل کردن پازل ها و معماهای موجود در بازی
  • شبیه سازی مکان های بسیار جذاب و دیدنی
  • مبارزه با رئیس های مختلف در ماموریت های بازی
  • استفاده از برادر بزرگتر در کارهای سخت تر و سنگین تر
  • گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • گیم پلی اعتیادآور ماجراجویی و جذاب

Brothers: a Tale of two Sons بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک ماجراجویی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد. این بازی با تلفیقی از گیم پلی فکری/پازلی، توانسته است مخاطب های بسیار زیادی را به سمت خود بکشاند. در “بازی برادران: داستان دو پسر” گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذابی را تجربه خواهید کرد.

در این بازی در مکان های مختلف باید به ماجراجویی پرداخته و بتوانید پازل ها و معماهایی که برایتان در نظر گرفته شده است را انجام دهید. لوکیشن های مختلفی را در این بازی شاهد خواهید بود که در هرکدام از انها سرنخ های مختلفی وجود دارد. شما باید با حل کردن پازل هایی که در بازی وجود دارند راهتان را برای پیش روی باز کنید و بتوانید بازی را انجام دهید.

در این بازی شما به صورت هم زمان کنترل دو برادر را به عهده خواهید داشت. در قسمت پایین بازی دو کنترل کننده برای کنترل برادرها وجود دارد که یکی از انها برای برادر بزرگتر و دیگری برای کنترل برادر کوچکتر در نظر گرفته شده است. نکته جالب در مورد این بازی، این است که شما باید به صورت هم زمان و در گاهی اوقات به صورت آنی باید هر دو برادر را بتوانید تحت کنترل داشته باشید. این مورد برای حل کردن بسیاری از پازل ها و معماها کاملا خودنمایی خواهد کرد. برخی از معماها و پازل هایی که در بازی وجود دارند، به وسیله هر دو برادر به صورت هم زمان حل می شوند. یکی دیگر از مواردی که در این بازی به طور جدی بر روی ان کار شده است تفاوت های جسمی میان دو برادر است. در این بازی اندروید شاهد بیشتر بودن قدرت جسمی برادر بزرگتر نسبت به برادر کوچکتر خواهید بود. برای بلند کردن برخی اجسام در بازی یا فشار دادن جایی که به شخصی قد بلند نیاز خواهد بود، شما باید از برادر بزرگتر استفاده کنید. همچنین گاهی اوقات نیز برادر بزرگتر به برادر کوچکتر کمک خواهد کرد تا برای مثال بتواند از مانع ها یا سکوها بالا برود. موارد مذکور، از جمله مواردی هستند که در بازی های مشابه با همین سبک، کمتر به چشم خورده اند و تاکنون شاهد چنین نکاتی نبوده ایم و برای اولین بار در Brothers: a Tale of two Sons آنها را مشاهده می کنیم.

Brothers: a Tale of two Sons با گرافیکی خیره کننده طراحی شده است. در این بازی شاهد یکی از بهترین محیط هایی که تاکنون برای بازی های اندرویدی طراحی شده است خواهید بود. حتی ریزترین جزئیات ممکن هم به خوبی طراحی شده اند تا هیچ گونه کم و کسری از بابت گرافیک و لوکیشن در این بازی به چشم نخورد. گیم پلی بسیار جذاب و اعتیادآور نیز یکی از مواردی است که شما را به بازی محصور خواهد کرد. گیم پلی بازی، بسیار جذاب و سرگرم کننده طراحی شده است و می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. صداگذاری بسیار عالی و حرفه ای، جای هیچ گونه کم و کسری را برای نقد منتقدین باز نگذاشته است. در طول بازی شاهد پخش موسیقی هایی بسیار متناسب و گوش نواز خواهید بود که به خودی خود، باعث افزایش هیجان بیشتر بازی خواهد شد. پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.