سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / Clash Of Clans / خرید جم و الماس برای بازی جنگ قبیله ها Clash Of Clans

خرید جم و الماس برای بازی جنگ قبیله ها Clash Of Clans

همه چیز درباره الماس در بازی جنگ قبلیه ها Clash Of Clans

clash-of-clans-Gem

بازی جنگ قبیله ها یا همان Clash Of Clans معروف، در حال حاضر به یکی از برترین بازی های اندروید تبدیل شده است و میلیون ها نفر از سراسر جهان را به خود معتاد کرده است. این بازی استراتژیک که به صورت آنلاین نیز انجام می شود در واقع بسیار عالی جای خود را در میان افراد باز کرده است و توانسته است به محبوبیت بسیار بالایی برسد. اساس این بازی همانطور که می دانید بر اساس GEM می باشد و هرچه الماس های شما در بازی استراتژیک Clash Of Clans بیشتر باشد، به طبع قدرت بسیار بیشتری دارید. در طول بازی نمی توانید الماس های زیادی به دست بیاورد و به همین دلیل است که شرکت سوپرسل برای علاقه مندان، اقدام به فروش الماس می کند.

شما می توانید از الماس ها در بازی برای خریدهایتان استفاده کنید. کسانی که در بازی جنگ قبلیه ها | Clash Of Clans الماس بیشتری داشته باشند، می توانند با قدرت بسیار بیشتری بازی را انجام دهند و پیروز شوند.

الماس ها به صورت عددی به فروش می رسند و برای خرید شما باید از بسته های آنها استفاده کنید. قیمت الماس ها در سایت های ایرانی که به فروش می رسد، ثابت نیستند و دلیل این امر نیز ثابت نبودن قیمت دلار می باشد.

در ایران نیز سایت های فارسی زبان زیادی اقدام به  فروش الماس می کنند که سعی می کنیم در آینده سایت های مطمئنی که با قیمت پایین تری می توانید الماس ها را از آنها خریداری کنید، به شما معرفی کنیم!