سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / دیگر / آموزش / روش حل مشکل ورود به تورنومنت بازی کلش رویال Clash Royale

روش حل مشکل ورود به تورنومنت بازی کلش رویال Clash Royale

روش وارد شدن به تورنومنت بازی کلش رویال |  Clash Royale Tournament

آموزش به همراه تصویر برای درک بیشتر

اختصاصی سایت سبز اندروید

جدیدترین اثر عرضه شده از کمپانی محبوب و مشهور سوپرسل بازی استراتژیک کلش رویال می باشد که برای گوشی های اندروید و سیستم عامل IOS تاکنون عرضه شده است. Clash Royale در مدت زمان کوتاه عرضه خود توانست محبوبیت بسیار زیادی به دست بیاورد. اگر از علاقه مندان و بازیکنان Clash Royale باشید حتما می دانید که به تازگی امکان شرکت در تورنومنت ها برای این بازی در آپدیت جدیدی که عرضه شد، قرار گرفت. اما بسیاری از کاربران برای وارد شدن به تورنومنت ها با مشکل مواجه بودند. اگر برای شما نیز چنین مشکلی وجود دارد که هنگام وارد شدن به تورنومنت ها با پیغام خطا روبه رو می شود، پیشنهاد می کنیم در ادامه با آموزشی که برایتان آماده کرده ایم همراه باشید.

Clash-Royale-Game

تورنومنت کلش رویال چیست و چرا باید در آن شرکت کنیم؟

تورنومنت ها می توانند فواید زیادی برای بازیکن ها داشته باشند. کسانی که بتوانند در تورنومنت ها برنده شوند جایزه ویژه ای دریافت می کنند و سایر شرکت کنندگان به تناسب امتیاز و رتبه ای که به دست بیاورند چند کارت هدیه دریافت می کنند. حتی اگر شما پیروز یک تورنومنت هم نشوید، این مسابقات می تواند تجربه شما را افزایش دهد و همچنین از کارت های جدید بهره ببرد.

تورنومنت های بازی جنگ سلطنتی:

به دلیل این که تورنومنت ها به تازگی عرضه شده اند، شاهد تعداد تورنومنت های زیادی نیستیم. به همین دلیل هنگامی که تورنومنتی شکل می گیرد سریعا افراد به آن هجوم برده و آن را پر می کنند اما در ادامه روش هایی را به شما معرفی می کنیم که می توانید توسط انها تورنومنت هایی بیابید که نسبتا خالی تر هستند.

روش اول: استفاده از دکمه جستوجو:

photo501916308232841733-620x207

با رجوع به زبانه‌ی تورنومنت، چندین مورد به شما پیشنهاد می‌شود که اغلب پر هستند. بااین‌وجود، شما لازم است از دکمه‌ی ذره‌بین یا جستجو استفاده کنید تا صفحه‌ی مسابقات آپدیت شده و گزینه‌های دیگری برای شما نمایش داده شود. پس از بارگذاری صفحه‌‌ی جدید، به ظریفت تورنومنت‌ها دقت کنید تا گزینه‌ی قابل عضویت را بیابید. درواقع باید این کار را آن‌قدر تکرار کنید تا نهایتا تورنومنت خالی پیدا کنید.

روش دوم: جستوجو برای نام های غیر متعارف

یکی دیگر از روش هایی که می توان با استفاده از آن تورنومنت پیدا کرد، استفاده از کلمات نامتعارف است که معمولا در آنها کاربران کمتری وجود دارند چرا که جستجوی نام آنها به ذهن افراد کمتری خطور خواهد کرد.

در مورد ارورهای بازی:

Tournament is full: یکی از اصلی ترین ارورهایی که معمولا افراد تازه کار زیاد با آن برخورد خواهند داشت، همین ارور است. این ارور نشان دهنده پر بودن ظرفیت یک تورنومنت است. البته توجه داشته باشید ظرفیتی که نوشته‌شده ( برای مثال 4/50 ) همیشه صحیح نیست چرا که به دلیل تعداد زیاد بازیکنان، تورنومنت‌ها سریعا تکمیل می‌شوند.

Tournament password: این پیغام زمانی به نمایش درمی‌آید که اقدام به عضویت در تورنومنت‌های رمزگذاری شده کنید. در این حالت فرد سازنده برای تورنومنت پسوردی در نظر گرفته و برای ورود لازم است آن رمز را در اختیار داشته باشید.