سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / بهینه ساز / Clean Master (Boost & AppLock) v5.16.2 دانلود برنامه پاک سازی و بهینه سازی اندروید

Clean Master (Boost & AppLock) v5.16.2 دانلود برنامه پاک سازی و بهینه سازی اندروید

برنامه افزایش سرعت گوشی Clean Master – Free Optimizer

بهینه سازی گوشی

Clean-Master-–-Free-Optimizer

اگر می خواهید سرعت گوشی خود را افزایش دهید و دسترسی به بخش های مختلف موبایل خود را در زمان سریع تری شاهد باشید، توصیه میکنیم به هیچ وجه برنامه Clean Master – Free Optimizer را از دست ندهید.

Clean Master – Free Optimizer نرم افزاری برای افزایش سرعت گوشی و بهینه سازی گوشی می باشد که با استفاده از آن امکان افزایش سرعت تمام بخش های گوشی خود را دارید. این نرم افزار با پاکسازی فایل های اضافی و بدون استفاده فضای گوشی را خالی خواهد کرد. برنامه Clean Master – Free Optimizer امکان محافظت از گوشی شما را دارد.

نرم افزار بهینه ساز Clean Master – Free Optimizer امکان بهینه سازی رم گوشی را نیز دارد و فایل های اضافی که در ان است را پاک می کند. با استفاده از این برنامه افزایش دهنده سرعت گوشی، می توانید تاریخچه های مختلف مربوط به برنامه های نصب شده در گوشی را پاک کنید. یک بخش امنیتی در این برنامه گنجانده شده است که امکان حفظ تامین امنیت شما را در برابر خطرهای مختلف خواهد داشت. قسمت Task Killer در این برنامه قابلیت بستن برنامه هایی که باز هستند و سبب پر شدن بی دلیل حافظه رم می شوند را نیز دارد و می تواند با استفاده از این قابلیت سرعت گوشی شما را افزایش دهد.