سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / بهینه ساز / افزایش سرعت گوشی های اندروید با Clean Master Phone Boost 5.8.7

افزایش سرعت گوشی های اندروید با Clean Master Phone Boost 5.8.7

Clean Master Phone Boost

بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی Clean Master Phone Boost

احتمالا متوجه شده اید بعد از این که مدتی از گوشی اندروید استفاده کنید به دلایلی مختلف نظیر اضافه شدن فایل های کش، اضافه شدن کش مرورگر، قرار گیری فایل های موقت در RAM گوشی، قرار گرفتن برنامه ها در گوشی و … سرعت آن کاهش می یابد. معمولا به صورت پیش فرض در گوشی راهکاری برای حل چنین مشکلاتی وجود ندارد. اما نرم افزارهای جانبی که برای این سیستم عامل عرضه شده اند می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. نرم افزار بهینه ساز Clean Master Phone Boost یکی از قدرتمندترین و معروف ترین نرم افزارها برای افزایش سرعت گوشی های اندروید می باشد که ابزارهای بسیار زیادی در همین زمینه را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

این نرم افزار قادر است انواع فایل های موقت که به دلیل برنامه های نصب شده بر روی گوشی اضافه شده اند و همچنین فایل هایی که بدون استفاده و زائد هستند را شناسایی و پاک کند تا سرعت گوشی تان افزایش چشم گیری داشته باشد.

یکی دیگر از مشکلاتی که معمولا بعد از کار کردن بلند مدت با گوشی رخ می دهد، مشکل هنگ کردن گوشی می باشد. به ویژه این مشکل در گوشی هایی که دارای سخت افزار ضعیف تری هستند، بیشتر مشهود است. برنامه Clean Master Phone Boost برای حل چنین مشکلی نیز راهکار اندیشیده است و با بهینه سازی گوشی می تواند از هنگ کردن گوشی جلوگیری کند. این نرم افزار افزایش سرعت گوشی ، قادر است تا تاریخچه مرورگرها و برنامه هایی که تاریخچه ها را ذخیره می کنند پاک سازی کنند. قابلیت حذف کردن پیام هایی خاص نیز در این برنامه گنجانده شده است که این مورد نیز باعث افزایش سرعت گوشی خواهد شد. از دیگر ویژگی های این برنامه افزایش سرعت گوشی می توان به قابلیت پاکسازی کامل تاریخچه تماس ها، مدیریت کامل برنامه های نصب شده، بهینه سازی حافظه موقت RAM با یک کلیک، تهیه بکاپ از اطلاعات گوشی، حذف سریع برنامه ها و … اشاره داشت.

اگر به دنبال نرم افزاری هستید که توسط آن بتوانید شاهد افزایش چشم گیر سرعت گوشی تان باشید، پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار Clean Master Phone Boost می باشد. این برنامه افزایش سرعت گوشی تاکنون بیش از 50 میلیون بار از سایت پلی استور دانلود شده است!

 

 

1 2 3