سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / کاربردی / CPU-Z v1.20 برنامه سی پی یو زد برای گوشی های اندروید

CPU-Z v1.20 برنامه سی پی یو زد برای گوشی های اندروید

برنامه شناسایی پردازنده گوشی و اطلاعات سخت افزاری CPU-Z

با بیش از 50 میلیون دریافت از سایت پلی استور

عرضه شده توسط CPUID

کسب امتیاز 4.5 در گوگل پلی

بهترین برنامه نمایش اطلاعات سخت افزاری و نرم افزار

CPU-Z به عنوان قدرتمندترین نرم افزار در زمینه تست، شناسایی و بررسی سخت افزار گوشی های اندروید شناخته می شود. در این نرم افزار در ابتدا برای ویندوز عرضه شده بود و به دلیل محبوبیت بسیار بالایی که به دست آورد، شاهد عرضه نسخه اندروید آن نیز بودیم. توسط CPU-Z می توانید تمام اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری مربوط به گوشی اندروید خود را مشاهده کنید.

CPU-Z-android

ویژگی های برنامه اندروید CPU-Z :

قدرت CPU : توسط CPU-Z می توانید قدرت سی پی یو گوشی خود را مشاهده کنید تا به واسطه آن بتوانید بفهمید که سخت افزار گوشی شما تا چه حدی قوی است و قابلیت نصب کدام بازی ها را بر روی آن خواهید داشت!

رزولیشن : برخی از برنامه ها نظیر برنامه گوگل پلی سرویس ، به تازگی در رزولیشن های مختلف عرضه میشوند. این امر کاربران را مجاب کرده است که فایل نصبی مربوط به گوشی خود را حتما باید نصب کنند. اگر بخواهید رزولیشنی غیر از رزولیشن گوشی خودتان را نصب کنید با پیغام خطا مواجه خواهید داشت. توسط CPU-Z می توانید رزولیشن گوشی را مشاهده و بهترین نسخه برنامه را بر روی گوشی تان نصب کنید.

وضعیت باتری : نمایش وضعیت باتری و صحت کارایی و سلامت آن نیز یکی دیگر از مواردی است که در این نرم افزار اندروید به چشم می اید. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از صحت و سلامت کارایی باتری گوشی اندروید خود باخبر شوید.

نمایش نسخه اندروید گوشی، کرنل، نمایش مدل گوشی، RAM گوشی، حافظه داخلی و خارجی، حافظه در دسترسی و استفاده شده و … از جمله دیگر مواردی است که در CPU-Z می توانید مشاهده کنید.

 

اگر از علاقه مندان به بازی های اچ دی باشید حتما متوجه شده اید که برخی از دیتاها برای پردازنده های خاص نظیر تگرا، مالی، آدرنو و … منتشر شده اند. نرم افزار CPU-Z بهترین برنامه برای نمایش نوع پردازنده شماست تا بتوانید بدون مشکل، نوع پردازنده خود را شناسایی و بهترین دیتا را بر روی گوشی تان نصب کنید. این بخش در قسمت GPU Render به کاربران نمایش داده خواهد شد. همچنین قابلیت تشخیص گوشی های اصل و غیر اصل نیز توسط CPU-Z انجام شدنی است!