سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / بازی آندروید / بازی HD / دانلود بازی اعتیادآور Doodle Jump 3.2 برای اندروید

دانلود بازی اعتیادآور Doodle Jump 3.2 برای اندروید

Doodle-Jump

بازی سرگرم کننده دودل جامپ Doodle Jump

Doodle Jump یکی از زیباترین و سرگرم کننده ترین بازی های اندروید به حساب می اید که تاکنون بیش از میلیون ها نفر ان را دانلود و نصب کرده اند. این بازی به یکی از محبوب ترین های پلی استور نیز تبدیل شده است و کاربران بسیار زیادی را مجذوب خود کرده است. در این بازی شما با موجودی بامزه به نام “دودل” سر و کار دارید و باید بتوانید با پریدن او را به سمت بالا هدایت کنید. هرچه بالاتر بروید امتیاز بیشتری خواهید گرفت. بازی به گونه ای طراحی شده است که شما فقط به سمت بالا خواهید رفت و سمت کناره ها هیچ حرکتی نخواهند داشت. باید مراقب باشید که در بازی با بادی ها برخورد نداشته باشید و میتوانید با توپ هایی که دارید به سمت آنها شلیک کرده و آنها را نابود کنید.

شما باید در این بازی اعتیادآور در یک صفحه کاغذی به سمت بالا بپرید و از یک سکو به سکوی دیگر بروید. شما می توانید در این بازی اندروید جت پک هایی که در طول مسیر مشاهده می کنید را بگیرید تا سرعت شما بسیار افزایش یابد و بتوانید به صورت یک دفعه مسیر بیشتری را طی کنید. تا امتیازهای شما افزایش یابد. همچنین باید مراقب سیاه چاله هایی که در طول مسیر قرار دارند نیز باشید که با آنها برخورد نکنید؛ چرا که اگر در انها بیفتید بازی پایان خواهد یافت و بازی را از دست می دهید.

در این نسخه که برایتان آماده کرده ایم شاهد شخصیت ها و کاراکترهای مختلفی از جمله فوتبالی، جنگلی، نینجا، هالووین و دزدان دریایی هستیم که می توانید از میان آنها یکی را به دلخواه خودتان انتخاب کنید. برای هدایت بازی کافی است گوشی را به سمت راست و چپ بچرخانید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت سبز اندروید دریافت کنید.

1 2 3