سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / بازی آندروید / اکشن / دانلود بازی انگری بردز فصل ها Angry Birds Seasons 4.1.1

دانلود بازی انگری بردز فصل ها Angry Birds Seasons 4.1.1

بازی محبوب انگری بردز Angry Birds Seasons

بازی انگری بردز یکی از محبوب ترین بازی های اندروید می باشد. این بازی در سری های مختلفی نیز عرضه شده است. همانطور که می دانید انگری بردز Angry Birds توسط کمپانی Rovio طراحی شده است. این بار در سبز اندروید جدیدترین نسخه سری Angry Birds Seasons را برایتان اماده کرده ایم.

Angry-Birds-Seasons

برای کسانی که با این بازی آشنایی ندارند باید بگوییم که Angry Birds یک بازی مهیج و سرگرم کننده است که در آن شما باید به پرنده های خشمگین کنید. خوک ها تخم های پرنده ها دزدیده اند و قصد دارند که پرنده ها را اذیت کنند. پرنده ها هم سعی دارند که خوک ها را تنبیه کنند و شما باید در این راه به پرنده ها کمک کنید. بازی به این صورت انجام می شود که شما باید پرنده ها را به سمت خوک ها پرتاب کنید تا بتوانید آنها را بزنید. هنگامی که خوک ها ضربه می خورند، نابود می شوند و باید همین کار را انجام دهید، تا جایی که تمام خوک ها را نابود کرده و بتوانید مراحل را پشت سر بگذارید. بازی دارای مراحل بسیار زیاد و مختلفی می باشد و به گونه ای طراحی شده است که هیچ گاه از انجام دادن آن خسته نخواهید شد و اشتیاق به ادامه آن خواهید داشت.

Angry Birds Seasons دارای گرافیک HD می باشد و گرافیک آن به حق عالی کار شده است. همچینن صداگذاری بازی نیز بسیار حرفه ای انجام شده است. تمام صداهایی که در طول بازی می شنوید در موقع مناسب پخش خواهند شد و همین موضوع تاثیر بسیار زیادی بر روی هیجان بازی داشته است.

انگری بردز در حال حاضر یکی از محبوب ترین بازی های پلی استور می باشد که در بین کاربران نیز محبوبیت بسیار بالایی دارد و افراد بسیار زیادی آن را بازی می کنند. توصیه می کنیم اگر تا به حال این بازی محبوب و زیبا را تجربه نکرده اید، حتما آن را دانلود نصب کنید!