سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / بازی آندروید / استراتژیک / Clash of Clans v9.24.9 دانلود بازی استراتژی کلش اف کلنز برای اندروید

Clash of Clans v9.24.9 دانلود بازی استراتژی کلش اف کلنز برای اندروید

بازی محبوب کلش اف کلنز Clash of Clans اندروید

عرضه شده توسط کمپانی SuperCell

بیش از 500 میلیون دانلود از پلی استور

محبوب ترین بازی استراتژی جهان

کسب امتیاز 4.6 در گوگل پلی!

پیشنهاد ویژه سایت سبز اندروید

شاید هنگامی که سوپرسل اقدام به عرضه بازی Clash of Clans کرد هیچگاه تصور نمیشد که این بازی بتواند به محبوبیت فعلی دست یابد. اما در حال حاضر کمتر کسی را می توان یافت که با این بازی جذاب و اعتیادآور! آشنایی نداشته باشد. این بازی استراتژیک در حال حاضر به عنوان محبوب ترین بازی در سبک خود شناخته می شود و به جرئت می توان گفت که بر روی 70% از گوشی های موبایل نصب شده است.

بازی Clash of Clans

ویژگی های بازی Clash of Clans :

  • ساخت دهکده ای مختص به خود
  • تمرین دادن سربازها و نیروها برای جنگ
  • جمع آوری کردن منابع جهت خرید و استفاده
  • استفاده از بناهای کاربردی و نظامی
  • ارتقاء دادن نیروها و ساختمان های درون بازی
  • ملحق شدن به کلن ها و ایجاد ارتش
  • گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده

هنگامی که سوپرسل برای اولین بار اقدام به عرضه بازی Clash of Clans کرد، این بازی کاملا منحصر به فرد بود و همین موضوع نیز دلیل موفقیت کلش اف کلنز بود تا بتواند این گونه در میان کاربران جای خود را باز کرده و به انتخاب اول هر کاربری در سبک بازی های استراتژی تبدیل شود.

داستان بازی کلش اف کلنز را می توان به عنوان یک دهکده بازگو کرد که مدیریت و کنترل ان بر عهده شما خواهد بود. این دهکده که در ابتدا کاملا ساده بوده و دارای هیچ امکاناتی نیست، به مرور توسط شما شلوغ تر خواهد و با امکاناتی که به مرور به آن اضافه خواهید کرد، می توانید شاهد رشد دهکده خود باشید.

در بازی جنگ قبلیه ها ابتدا باید ساختمان های اصلی خود را بنا کنید که شامل ابزارهای دفاعی، منابع اکسیر و طلا، سربازخانه و تمرین دهنده سربازها و … می باشد. این موضوع در ابتدای بازی به شما گوشزد نیز خواهد شد و طبق آموزشی که در ابتدا برایتان شرح داده میشود می تواند با کلیات اولیه بازی آشنا شوید. بعد از ساخت بناهای اصلی دوره ای آموزشی جهت ساخت نیرو و حمله برایتان نمایش داده می شود که با کمک بازی می توانید سرباز بسازید و از آنها برای جنگیدن استفاده کنید.

بعد از آموزش اولیه در بازی نوبت به خودتان است که با کمک ابزارهایی که در اختیارتان قرار داده می شود دهکده خود را رونق دهید و از بناها و نیروها استفاده کنید. هنگامی که ساختمان اصلی (تاون هال) خود را ارتقا دهید این امکان را خواهید داشت تا کم کم ساختمان ها و نیروهای دیگرتان را نیز ارتقا دهید. هنگامی که نیروهای بیشتری برایتان قابل ارتقا دادن خواهد شد لذت انجام بازی نیز بیشتر خواهد شد و به ادامه دادن بازی ترغیب خواهد شد. به ویژه هنگامی که نیروهای سطح بالاتر که دارای قدرت بیشتری می باشند برایتات آنلاک شوند، بازی بسیار جذاب تر خواهد شد. هرکدام از نیروهایی که در بازی وجود دارند دارای چندین سطح (لول) جهت ارتقاء توسط کاربران می باشند که در هر لول ظاهر آنها تغییر خواهد کرد و با ظاهری متفاوت شاهد آنها خواهید بود. این مسئله در مورد ساختمان های درون بازی نیز کاملا صدق خواهد کرد.

بعد از مدتی که بازی را انجام دادید می توانید در یکی از کلن ها حضور داشته باشید. حضور در کلن ها می تواند امتیازات مثبت بسیار زیادی برایتان داشته باشد. البته برای این کار ابتدا باید ساختمان مربوط به کلن خود را در که محیط دهکده تان وجود دارد، بسازید. بعد از حضور در یک کلن می توانید در هنگام جنگ از آنها درخواست نیرو داشته باشید. البته اصلی ترین دلیل حضور در کلن شرکت کردن در جنگ ها است که باید بتوانید در جنگ هایی که توسط کلن ترتیب داده می شود به دهکده هایی که برایتان در نظر گرفته می شود حمله کنید و آنها را نابود کنید تا امتیازات بیشتری را به کلنی که در آن شرکت کرده اید خود انتقال دهید.