سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / شبکه اجتماعی / دانلود برنامه شبکه اجتماعی پینترست Pinterest 4.0.2

دانلود برنامه شبکه اجتماعی پینترست Pinterest 4.0.2

برنامه شبکه اجتماعی پرینترست Pinterest

به احتمال بسیار زیاد با شبکه اجتماعی پینترست آشنایی داشته باشید. پینترست نام یک شبکه اجتماعی محبوب می باشد که در آن کاربران قادر هستند تا تصاویر خود را با دوستانشان به اشتراک بگذارند. این شبکه اجتماعی تشابه بسیار زیادی با شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد اما به هر حال Pinterest نیز دارای ویژگی های متفاوتی نیز می باشد.

این بار در سایت سبز اندروید برنامه رسمی Pinterest که توسط همین وب سایت عرضه شده است را برایتان اماده کرده ایم. این نرم افزار توسط طراحان و سازندگان همین شبکه اجتماعی عرضه شده است تا کاربران بتوانند به وسیله آن دسترسی سریع تری به پینترست داشته باشند. با استفاده از Pinterest می توانید تصاویر خود را به اشتراک بگذارید تا دوستانتان آنها را مشاهده کنند. همچنین با استفاده از این برنامه می توانید تصاویری که دوستانتان به اشتراک گذاشته اند را نیز مشاهده کنید. شما می توانید برای دوستان خود و تصویرهایی که به اشتراک گذاشته اند، کامنت بگذارید و نظر خودتان را در مورد آنها بنویسید.

برنامه Pinterest دارای ظاهری ساده می باشد. اما با این حال تمام امکاناتی که در شبکه اجتماعی پینترست در اختیار شما قرار دارد، در این برنامه نیز در اختیار شما قرار دارد و می توانید از تمام آنها استفاده کنید. اگر از کاربران شبکه اجتماعی Pinterest هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه این اپلیکیشن را از دست ندهید و آن را بر روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید.

Pinterest

ویژگی های برنامه Pinterest :

– مشاهده تصاویر به اشتراک گذاشته توسط دوستان

– قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر شخصی با دوستان

– قابلیت قرار دادن کامنت برای تصاویر دوستان

– دارا بودن محیطی ساده و بسیار جذاب

– سرعتی بسیار بالا در نمایش صفحات مختلف

این نرم افزار در حال حاضر در پلی استور به صورت رایگان عرضه می شود. اما به دلیل تحریم های پلی استور برای ایرانیان این اپلیکشن را برایتان اماده کرده ایم که در ادامه می توانید این برنامه را با لینک مستقیم از سایت سبز اندروید دریافت کنید.