سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / مسنجر / مسنجر پرطرفدار و محبوب اندروید Skout – Chat, Friend 4.6.0

مسنجر پرطرفدار و محبوب اندروید Skout – Chat, Friend 4.6.0

برنامه مسنجر اسکوت Skout – Chat Friend اندروید

پیش از این در سبز اندروید مسنجر معروف و محبوب بیتاک را معرفی کرده بودیم و حال قصد معرفی یک مسنجر معروف دیگر با نام Skout – Chat, Friend را داریم. مسنجری که شباهت بسیار زیادی با مسنجر قدرتمند بیتاک دارد و به عنوان یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین مسنجرهای اندروید شناخته می شود و دارای ظاهری بسیار زیباتر و شیک تر از نرم افزار بیتالک می باشد.

Skout-–-Chat,-Friend

Skout – Chat, Friend مسنجری قدرتمند و عالی ویژه گوشی های اندروید می باشد. این مسنجر شما را به یک شبکه جهانی وسیع متصل خواهد کرد که می توانید توسط آن با افراد سایر کشورهای جهان در ارتباط باشید. شما می توانید افراد دیگر چت و گفتوگو کنید. قابلیت جالب Skout – Chat, Friend که در مسنجر معروف و محبوب بیتاک نیز دیده می شود، قابلیت شناسایی و اضافه کردن کسانی است که در اطراف شما وجود دارند. شما می توانید بعد از اضافه کردن این افراد به لیست دوستان خود با آنها چت کنید. یافتن چنین افرادی می تواند با تعبیه فیترهای مختلف انجام شود که افراد در حالات و مکان های خاصی برایتان نمایش داده شوند. بدون شک Skout – Chat Friend یکی از زیباترین مسنجرهایی می باشد که تاکنون برای اندروید عرضه شده است؛ به طوری که به محض باز کردن آن با ظاهری فوق العاده شیک و زیبا روبه رو خواهید شد که تاکنون در مسنجرهای دیگر چنین اینترفیسی را مشاهده نکرده بودید.

برای استفاده از مسنجر Skout – Chat, Friend می بایست یک اکانت کاربری برای خودتان بسازید و با استفاده از چت به برنامه وارد شوید. شما می توانید برای اکانت خود تصویر پروفایل اختصاصی دهید.

Skout – Chat Friend دارای شکلک های بسیار زیبایی می باشید که در هنگام چت کردن می توانید از آنها استفاده کنید. کار با این نرم افزار نیز بسیار ساده می باشد و نیاز به هیچ دانش خاصی ندارد. بدون شک بعد از نصب Skout – Chat, Friend از محیط بسیار زیبای آن شگفت زده خواهید شد.

ویژگی های مسنجر Skout – Chat Friend :

  • نمایش اطلاعات مربوط به کسانی که پیدا می کنید
  • قابلیت یافتن افراد مختلف از سراسر جهان با تعبیه فیلتر
  • قابلیت اضافه کردن ID و اضافه کردن افراد با استفاده از ID
  • ارسال کردن عکس در هنگام چت
  • قابلیت Shake برای یافتن افراد نزدیک
  • قابلیت بلاک کردن افراد مزاحم

1 2 3