سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / بهینه ساز / دانلود برنامه بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی DU Speed ​​Booster 2.4.7 اندروید

دانلود برنامه بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی DU Speed ​​Booster 2.4.7 اندروید

قدرتمندترین نرم افزار بهینه سازی گوشی DU Speed ​​Booster

قابلیت افزایش سرعت گوشی اندروید

دارای ابزارهای متفاوت و کاربردی

کسب امتیاز 4.5 از 5 با بیش از 100 میلیون دانلود از گوگل پلی

DU-Speed---Booster

تاکنون در سایت سبز اندروید نرم افزارهای زیادی در زمینه افزایش سرعت گوشی و بهینه سازی آن معرفی کردیم که همگی با استقبال خوبی مواجه شدند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم این یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای افزایش سرعت گوشی را به شما معرفی کنیم که DU Speed ​​Booster نام دارد.

DU Speed ​​Booster نرم افزاری قدرتمند در زمینه افزایش سرعت گوشی و بهینه سازی گوشی و تبلت می باشد که دارای ویژگی های بسیار زیادی جهت افزایش سرعت گوشی می باشد و با استفاده از آن امکان تقویت و بهینه سازی گوشی را خواهید داشت. با استفاده از این نرم افزار می توانید گوشی را در بهترین شرایط سخت افزاری و نرم افزاری قرار دهید تا سرعت گوشی شما افزایش یابد. ایبرنامه می تواند تا 60 درصد افزایش سرعت گوشی شما را به همراه داشته باشد. در ادامه بخش های مختلف DU Speed ​​Booster را بیشتر مورد بحث قرار داده ایم.

افزایش سرعت بازی ها:

این نرم افزار دارای بخشی برای افزایش سرعت بازی ها می باشد که استفاده از آن می تواند باعث بهبود در سرعت و اجرای بازی ها شود. این قسمت قابلیت تشخیص هوشمند بازی های نصب شده و اضافه شدن آنها به برنامه DU Speed ​​Booster را می دهد

افزایش سرعت گوشی:

با استفاده از برنامه بهینه ساز DU Speed ​​Booster می توانید سرعت اجرا شدن برنامه ها را نسبت به قبل افزایش دهید. این نرم افزار دارای یک ویجت اختصاصی می باشد که می توانید از آن بر روی صفحه اصلی گوشی استفاده کرده و تنها با یک بار لمس کردن آن عملیات بهینه سازی و افزایش سرعت گوشی را انجام دهید. شما می توانید برنامه هایی که در زمینه گوشی در حال اجرا هستند و موجب پر شدن حافظه سخت افزاری شده اند را با به سادگی ببندید. همچنین امکان مسدود کردن برنامه هایی که به صورت ناخواسته اجرا می شوند نیز با استفاده از این برنامه امکان پذیر است.

پاکسازی:

قابلیت پاک کردن فایل های اضافی و کش در حافظه جانی با استفاده از برنامه DU Speed ​​Booster امکان پذیر است. شما می توانید فایل هایی باقی مانده حاصل از حذف یک برنامه جهت آزاد سازی فضای گوشی را نیز انجام دهید. امکان پاک کردن حافظه کش نیز با استفاده از این برنامه ممکن است.

مدیریت برنامه ها:

با نرم افزار DU Speed ​​Booster می توانید برنامه هایی که در گوشی نصب کرده اید را مدیریت و سازماندهی کنید. شما می توانید برنامه های نصب شده در گوشی را به سادگی به حافظه جانبی گوشی همراه خود انتقال دهید.

امنیت:

با استفاده از DU Speed ​​Booster می توانید مدیریت لازم برای اعطای مجوز به برنامه هایی که می خواهید نصب کنید را بدهید. این نرم افزار بهینه ساز، همچنین دارای برنامه امنیتی نیز می باشد که امکان جستوجو برای انواع ویروس ها و تروجان ها را در داخل گوشی فراهم خواهد کرد.