سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / دیگر / آموزش / آموزش استفاده از 4 اکانت بیتاک به صورت هم زمان در گوشی

آموزش استفاده از 4 اکانت بیتاک به صورت هم زمان در گوشی

استفاده هم زمان 4 اکانت بیتاک در گوشی اندروید

+ به همراه برنامه های مورد نیاز

آموزش کامل و اختصاصی سبز اندروید

همانطور که می دانید مسنجر بیتاک به عنوان یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین مسنجرها در میان کاربران شناخته می شود و افراد بسیار زیادی در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. این بار در سایت سبز اندروید برنامه های مورد نیاز برای نصب کردن 4 بیتاک به صورت هم زمان در گوشی را آماده کرده ایم. با استفاده از این نرم افزارها می توانید به صورت هم زمان 4 اکانت بیتاک را در گوشی خود داشته باشید.

4-account-beetalk

 

انجام این کار نیاز به هیچ ترفند خاصی نخواهد داشت. برای این کار شما باید 4 نسخه مختلفی که از بیتاک منتشر شده است را به صورت هم زمان در گوشی تان نصب کنید. توجه داشته باشید که اجباری جهت نصب کردن هم زمان هر 4 برنامه وجود نداشته و شما می توانید از 1 تا 4 بیتاک را به دلخواه خودتان نصب کنید.

ابتدا نسخه اصلی بیتاک را از این لینک دانلود کرده و آن را با شماره دلخواهتان فعال کنید. این بیتاک به عنوان بیتاک اول شما در گوشی نصب خواهد شد.

در قدم بعدی بیتاک آبی را از این لینک دانلود کنید و با نصب و فعال کردن آن با شماره دوم خودتان، دومین بیتاک را نیز در گوشی همراه خود خواهید داشت.

در قدم سوم، بیتاک قرمز را از این لینک دانلود کنید و آن را نصب کنید. با شماره خط سوم خودتان این بیتاک را نیز فعالسازی کنید و آن را به عنوان سومین بیتاک در گوشی خود داشته باشید.

برای داشتن بیتاک چهارم در گوشی کافی است بیتاک میانمار را نصب کنید. به این منظور از این لینک نسخه میانمار بیتاک را نصب کنید و آن را با شماره چهارمتان فعال کنید.

به این ترتیب شما چهار بیتالک در گوشی همراه خود دارید که هرکدام از آنها با شماره های متفاوتی ثبت شده اند. شما می توانید به سادگی از این نسخه ها استفاده کنید.