سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / اخبار تکنولوژی / فروش رکوردشکن گوشی های گلکسی اس 6 و اس 6 اج Galaxy S6 and S6 Edge

فروش رکوردشکن گوشی های گلکسی اس 6 و اس 6 اج Galaxy S6 and S6 Edge

 فروش بی سابقه گوشی های گلکسی اس 6 و اس 6 اج Galaxy S6 and S6 Edge

Galaxy-S6-sell

جمعه گذشته بود که کمپانی کره ای سامسونگ اقدام به معرفی Galaxy S6 and S6 Edge در بیش از 20 کشور جهان کرد. این در حالی است که سامسونگ پس از عرضه سامسونگ اس 5 و شکستی که از لحاظ فروش آن داشت، قصد داشت تا پرچم دار جدیدش با ویژگی های بسیار عالی عرضه شود که بتواند کل بازار را به دست گرفته و فروش بسیار زیادی داشته باشد. سامسونگ انتظار دارد که گوشی های گلکسی اس 6 و همچنین اس 6 اج موفق به شکست رکورد 70 میلیونی گوشی Samasung Galaxy S4 شود و بتواند به بهترین گوشی در بازار تبدیل شود.

تمام خبرها حاکی از ان هستند که پیش فروش محصولات جدید سامسونگ با استقبال بی نظیری روبه شده است. در کشور کره سامسونگ کمتر از سطح انتظارات خود موفق به فروش گوشی های Galaxy S6 و S6 Edge شده است اما خبرها حاکی از فروش بسیار بالا و چشمگیر این گوشی در خارج از مرز کرده هستند. یک سایت معتبر تجارت آنلاین احتمال فروش این گوشی ها تا 55 میلیون دستگاه را تخمین زده است و یک موسسه آماری دیگر نیز احتمال فروش این گوشی های هوشمند تا 45 الی 50 میلیون دستگاه تخمین زده است.

اما انتظارات سامسونگ چیزی فراتر از این رقم هاست و انتظار می رود که گوشی گلکسی اس 6 موفق به شکست رکورد فروش گوشی سامسونگ گلکسی اس 4 شود. البته فروش فعلی این گوشی نیز این امید را بیشتر در دل سامسونگ زنده کرده است. نظر شما چیست؟ آیا سامسونگ موفق به فروش بیش از 70 میلیون نسخه از گوشی پرچم دار جدید خود خواهد شد؟