سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / اخبار تکنولوژی / آیا گوشی سامسونگ گلکسی اس 6 با شارژر بی سیم عرضه می شود؟ | Galaxy S6

آیا گوشی سامسونگ گلکسی اس 6 با شارژر بی سیم عرضه می شود؟ | Galaxy S6

تا به امروز خبرهای بسیار زیادی در مورد پرچم دار بعدی کمپانی بزرگ سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده است که بسیاری از آنها نیز شایع بوده است. یکی از مهم ترین خبرهایی که در طول این مدت بسیار توجه کاربران را جلب کرد، خبر فلزی بودن بدنه Galaxy S6 بود. طبق این خبرها قرار است سامسونگ بدنه گوشی بعدی خود را فلزی عرضه کند. اگر این خبر صحت داشته باشد، به این معنی است که در سری بعدی گوشی های سامسونگ احتمالا کاربران قابل نباشند باتری گوشی را خارج کنند. همانطور که می دانید تمام گوشی های سری گلکسی این قابلیت را دارند که کاربران به سادگی باتری را از گوشی خارج کنند. اما اگر خبر فلزی بودن بدنه سامسونگ گلکسی اس 6 صحت داشته باشد، بدین معنی است که کاربران قابلیت جدا کردن باتری را از گوشی نخواهند داشت.

خبرهای جدیدی که به تازگی به گوش می رسد، حاکی از این است که در Galaxy S6 شاهد وجود شارژر وایرلس خواهیم بود. طبق این خبر در گوشی گلکسی اس 6 کاربران قادر خواهند بود تا بدون هیچ گونه سیمی گوشی شان را شارژ کنند. این خبر که در وب سایت های کره ای منتشر شده است، به این معنی است که سامسونگ احتمالا در گوشی بعدی خود از سیستم القای مغناطیسی استفاده خواهد کرد. این کار سبب خواهد شد تا سامسونگ Galaxy S6 اولین گوشی از سری گوشی های سامسونگ باشد که از این قابلیت بهره می برد. اما نکته ای که در این مورد جالب است، این است که اگر وجود شارژر مغناطیسی در Galaxy S6 صحت داشته باشد، به طبع باید خبر فلزی بودن بدنه سامسونگ را یک شایعه بدانیم!

همانطور که شاید بدانید القای مغناطیسی با بدنه های فلزی کار نمی کند و دلیل این امر نیز این است که فلز باعث قطع شدن میدان مغناطیسی و از طرفی تداخل در عملکرد آن می شود. و شاید تنها دلیلی که باعث اتصال یک لایه آداپتور شارژینگ به HTC One M8 شد همین موضوع بود که در تصویر زیر نیز می توانید آن را مشاهده کنید.

galaxy-s6-1

به همین دلیل تنها راه وجود یک سیستم داخلی شارژ وایرلسی و فلزی بودن همزمان بدنه، وجود یک قابلیت پنجره‌مانند برای حرکت صحیح جریان الکتریکی است. جالب است که یکی از این منابع خبری از بدنه شیشه ای گلکسی S6 خبر داده است. اما دیروز وبسایت معتبر بلومبرگ خبر داده بود که گلکسی S6 دارای یک بدنه فلزی خواهد بود.

احتمالاتی نیز وجود دارد که گلکسی S6 دارای یک تکنولوژی کاملا ویژه و اختصاصی سامسونگ برای شارژ وایرلسی با وجود بدنه‌ای فلزی باشد.