سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / بازی آندروید / اکشن / دانلود بازی گانگستر وگاس Gangstar Vegas 2.0.0j برای اندروید

دانلود بازی گانگستر وگاس Gangstar Vegas 2.0.0j برای اندروید

بازی اچ دی و اکشن گانگستر وگاس Gangstar Vegas

<<<<نسخه مود شده بازی<<<

شاهکاری از کمپانی گیم لافت با بیش از 50 میلیون دانلود از سایت گوگل پلی

Gangstar-Vegas

کمپانی گیم لافت از دسته از کمپانی های بازی سازی است که بازی های عرضه شده توسط آن همیشه نامدار بوده اند و به عنوان بزرگترین بازی های اندروید شناخته می شوند. بسیاری از کاربران هنگامی که نام گیم لافت را به همراه یک بازی میشوند، دیگر برایشان تفاوتی ندارد که آن بازی چه باشد و اطمینان دارند که با یک بازی بی نظیر روبه هستند که پیشتیانی آن را گیم لافت به عهده دارد. این کمپانی بزرگ تاکنون بازی های بسیار زیادی برای اندروید عرضه کرده است که همگی آنها به عنوان برترین بازی های اندروید شناخته می شوند و محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده اند. این بار در سایت سبز اندروید قصد معرفی یکی از برترین بازی های عرضه شده توسط همین کمپانی تحت عنوان گانگستر وگاس – Gangstar Vegas را داریم که تاکنون بیش از 50 میلیون بار از سایت گوگل پلی دریافت شده است که یک رقم واقعا نجومی برای یک بازی اندروید به حساب می آید.

اگر قبلا بازی GTA را بازی کرده باشید حتما با بازی های جهان ازاد آشنایی دارید. بازی های جهان آزاد یا Open World به بازی هایی گفته می شود که در آن کاراکتر اصلی بازی ازاد است تا هر کاری که دوست دارد انجام دهد و به هر سمتی که دوست دارد حرکت کند. بازی های جهان ازاد دارای طرفداران بسیار زیادی هستند و دلیل این امر نیز همان قدرت انتخاب کاربران در انتخاب مسیر و کارهایی است که می توانند انجام دهند. بازی گانگستر وگاس نیز دارای گیم پلی جهان آزاد می باشد. در بازی اندروید Gangstar Vegas شما می توانید هرکاری که خودتان دوست دارید انجام دهید. در این بازی اندروید شما امکان حرکت آزادانه در شهر را خواهید داشت.

پایه بازی Gangstar Vegas بر اساس ماموریت هایی است که شما باید در آن انجام دهید. در بازی گانگستر وگاس بیش از 100 ماموریت مختلف برای شما در نظر گرفته شده است که وظیفه شما انجام دادن تمام آنها می باشد. اکثر این ماموریت ها کارهای خلافی است که با دزدیدن ماشین، دزدیدن افراد، کشتن شخص و … باید آنها را پیش ببرید. ماموریت های چالش برانگیزی که در Gangstar Vegas قرار داده شده است شما را ترغیب خواهد کرد تا بازی را پیش ببرید. شما می توانید به ماشین ها، کامیون ها، موتورها و دیگر وسایل نقلیه ای که در Gangstar Vegas  وجود دارند سوار شوید و با استفاده از آنها جابه جا شوید. همچنین اسلحه های مختلفی در گانگستر وگاس وجود دارند که شامل اسلحه های سنگین و سبک هستند. شما امکان ارتقاء دادن این اسلحه ها را دارید و می توانید آنها را به اسلحه هایی قدرتمندتر تبدیل کنید. از این اسلحه ها می توانید برای انجام دادن ماموریت خود استفاده کنید. البته اگر دوست دارید هیجان بیشتری را تجربه کنید، می توانید مردمی که در داخل شهر می بینید را با تیر بزنید و بکشید! 😀

بازی Gangstar Vegas دارای گرافیک HD بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. محیط بازی بسیار عالی طراحی شده است و شما می توانید جزئیات مربوط به بازی Gangstar Vegas  را به خوبی مشاهده کنید. اگر به دنبال بازی اعتیادآور هستید که بتوانید روزهای زیادی خودتان را با آن سرگرم کنید، توصیه ما به شما، بازی گانگستر وگاس می باشد. در ادامه می توانید این بازی را به همراه دیتا از سایت سبز اندروید دریافت کنید.

ویژگی های بازی گانگستر وگاس Gangstar Vegas :

– وجود ماموریت های مختلف و چالش برانگیز برای کاربران

– قابلیت حرکت در شهر به صورت ازادانه و رفتن به سمت های دلخواه

– قابلیت سوار شدن به موتور و ماشین و دیگر وسایل نقلیه در بازی

– استفاده از اسلحه های مختلف و قدرتمند برای کشتن دشمنان

– قابلیت ارتقاء دادن مهارت های شخصیت اصلی بازی

– تشکیل دادن یک گروه قدرتمند از گانگسترها از میان افراد حرفه ای