سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / ارتباطی / GO SMS Pro Premium v7.24 دانلود نرم افزار مدیریت اس ام اس اندروید

GO SMS Pro Premium v7.24 دانلود نرم افزار مدیریت اس ام اس اندروید

GO-SMS-Pro

برنامه مدیریت اس ام اس GO SMS Pro Premium

GO SMS Pro Premium از بهترین و قدرتمندترین نرم افزار های مدیریت و ارسال اس ام اس برای اندروید می باشد که می توانید از آن به عنوان یک برنامه به جای برنامه ارسال اس ام اس خود گوشی استفاده کنید. این نرم افزار امکانات گسترده ای در اختیار کاربران قرار می دهد که می توانید در آن تمام کارهای ارسال و مدیریت اس ام اس خود را انجام دهید. GO SMS Pro دارای شکلک های بسیار زیبایی می باشد که می توانید آنها را در هنگام ارسال اس ام اس، برای مخاطب مورد نظرتان ارسال کنید. شما می توانید از تمام پیامک ها و اس ام اس هایی که در داخل گوشی تان قرار دارد، توسط GO SMS Pro نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در مواقع ضروری بتوانید آنها را بازیابی نمایید.

GO SMS Pro قابلیت ارسال پیامک های زمان بندی شده را به کاربران می دهد تا اس ام اس ها در زمان آینده ارسال کنند. قابلیت رمز گذاری بر روی بخش اس ام اس ها نیز در نرم افزار گو اس ام اس قرار دارد و شما می توانید بدین ترتیب بر روی بخش اس ام اس های گوشی رمز قرار دهید. GO SMS Pro می تواند امنیت اس ام اس های داخل گوشی را به صورت ویژه تامین کند. توسط این نرم افزار می توانید برای هر مخاطب زنگی خاص را انتخاب کنید تا در هنگام اس ام اس فرستادن آن شخص، همان زنگ به صدا در بیاید. تم های متنوعی نیز در این نرم افزار گنجانده شده است که می توانید از آنها برای جلوگیری از یک نواخت شدن محیط برنامه جلوگیری کنید.

GO SMS Pro Premium ویجت های مختلفی دارد که می توانید از آن بر روی دکستاپ گوشی استفاده کنید تا دسترسی به این برنامه بسیار سریع تر شود. همچنین پلاگین هایی در ادامه برایتان آماده کرده ایم که می توانید از آنها استفاده کنید و دسترسی راحت تری به برنامه GO SMS Pro Premium داشته باشید.

ویژگی های برنامه گو اس ام اس GO SMS Pro Premium :

  • قابلیت مدیریت پیامک های داخل گوشی
  • ارسال شکلک های زیبا در هنگام تایپ متن
  • قابلیت استفاده از تم های متنوع
  • اختصاص آلارم اختصاصی برای هر مخاطب