سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / مکان یابی / دانلود برنامه گوگل مپز Google Maps 9.12.1 برای اندروید

دانلود برنامه گوگل مپز Google Maps 9.12.1 برای اندروید

برنامه گوگل مپز Google Maps اندروید

با بیش از 5 ملیارد دانلود و کسب امتیاز 4.3 در گوگل پلی

Google-Maps

سرویس هایی که توسط خود گوگل برای اندروید عرضه شده است به دلیل این که به صورت پیش فرض بر روی بسیاری از گوشی های اندرویدی نصب شده است، دارای طرفداران بسیار زیادی بوده و تعداد دانلود آنها از سایت گوگل پلی بسیار بالا است. تاکنون در سایت سبز اندروید چندین سرویس اصلی سایت گوگل را که برای اندروید عرضه شده است معرفی کرده ایم و این بار نیز نوبت به یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین و معروف ترین سرویس های گوگل، به نام گوگل مپز | Google Maps می باشد.

نرم افزار گوگل مپزGoogle Maps یکی از محبوب ترین سرویس های گوگل می باشد که امکان مسیریابی را به کاربران می دهد. با استفاده از نقشه های گوگل شما می توانید در گوشی همراه، اقدام به مسیریابی نموده و مسیر مورد نظرتان را به سادگی بیابید. مهم ترین نکته در مورد سری برنامه Google Maps پشتیبانی کامل آن از کشور ایران می باشد که قادر است تمام شهرهای ایران را وضوح و جزئیات بالا نمایش دهد. اگر بخوایم حق به جانب صحبت کنیم، باید بگومیی که گوگل مپز به عنوان کامل ترین برنامه که از ایران پشتیبانی می کند شناخته می شود و به همین دلیل می توان آن را به عنوان بهترین انتخاب برای کاربران فارسی زبانی که در ایران زندگی می کنند، نام برد.

نرم افزار Google Maps امکان مسیریابی را به کاربران می دهد شما می توانید بهترین مسیری که می توانید از آن حرکت کنید را توسط نرم افزار گوگل مپز مشخص کنید. این کار برای اوقاتی که پشت فرمان ماشین خود هستید می تواند بسیار مفید و کارآمد باشد. شما می توانید ابتدای مسیری که هم اکنون در آن قرار دارید را در نقشه وارد کنید و مکانی که می خواهید به انجا بروید را نیز به عنوان مقصد خود انتخاب کنید. دیگر کارها را به عهده گوگل مپز بگذارید تا بهترین و سریع ترین راه را به شما نشان دهد. در این صفحه مسافت و همچنین مدت زمانی که شما به نقطه مقصد خواهید رسید را می توانید مشاهده کنید. البته گاها ممکن است که چندین مسیر به شما نمایش داده شود که می توانید از میان آنها یکی را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که امکان مسیریابی در حال حاضر برای کشور ایران پشتیبانی نمی شود.

در اکثر کشورهای خارجی به دلیل سرعت بالای اینترنت کاربران اهمیت زیادی به قسمت آفلاین برنامه ها نمی دهند. اما در کشور ایران به دلیل این که سرعت اینترنت پایین است و معمولا نمی توان همیشه به آن دسترسی داشت، کاربران بیشتر به دنبال برنامه های آفلاین هستند. خوشخبتانه گوگل برای برنامه گوگل مپز | Google Maps خود امکان مرور به صورت آفلاین را نیز گنجانده شده است که یک امکان بسایر مناسب برای کاربران ایرانی به حساب می آید. برای این کار شما می توانید نقشه مناطقی را که می خواهید، به صورت آفلاین از داخل خود برنامه دانلود کنید تا بعدا بتوانید به صورت آفلاین به آن دسترسی داشته باشید. در این صورت دیگر برای مشاهده نقشه و مکان خود نیازی نخواهید داشت تا اتصال اینترنت را برقرار کنید و تنها با استفاده از GPS مکان مکان یابی و موقعیت یابی را خواهید داشت.


ویژگی های برنامه گوگل مپز Google Maps :

– قابلیت پشتیبانی از تمام شهرهای ایران با قابلیت نمایش جزئیات

– قابلیت مسیریابی هنگامی که پشت فرمان هستید و نمایش بهترین مسیر

– قابلیت مرور نقشه ها به صورت افلاین و بدون نیاز به اینترنت

– نمایش دادن نقشه کشورهای مختلف به صورت دو و سه بعدی

– دارای راهنمای صوتی برای اطلاع دادن مکان ها به شما به صورت صوتی