سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / دیگر / آموزش / ساخت ایدی و اد کردن با ایدی تلگرام Telegram

ساخت ایدی و اد کردن با ایدی تلگرام Telegram

چگونه در تلگرام آی دی درست کنیم؟

آموزش ساخت آی دی تلگرام و اضاف کردن با ای دی تلگرام

Telegram-Farsi-Android

یکی از قابلیت های جالبی که در مسنجر تلگرام قرار دارد، امکان ساختن ای دی است تا بتوانید در Telegram با استفاده از ای دی دوستان خودتان را به لیست تلگرام اضافه کنید. در این مطلب سایت سبز اندروید قصد داریم نحوه ساخت ای دی برای تلگرام را در اختیار شما قرار دهیم. با استفاده از این آموزش می توانید به سادگی اقدام به ساخت ای دی برای حساب کاربری خود در تلگرام کرده و از آن استفاده کنید. پس با ما همراه باشید.

ابتدا در برنامه تلگرام دکمه باز کردن گزینه ها را بزنید تا منوی برنامه تلگرام باز شده و سپس گزینه Settings را از همین منو انتخاب کنید.

ad-telgram-1

در صفحه جدیدی که برایتان باز می شود، شما می توانید در بخش Username ای دی مورد نظرتان را وارد کنید. توجه داشته باشید که ID شما باید شامل عدد و حروف باشد.

ad-telgram-4

آموزش اد کردن افراد با استفاده از ای دی :

برای این که بتوانید افراد را با استفاده از ای دی آنها به لیست دوستان خود اضافه کنید، ابتدا ادرس telegram.me/id را در مرورگر گوشی همراه خود کپی کنید و صفحه آن را باز کنید. به جای id ایدی مورد نظر که میخواهید اد کنید را وارد کنید در صفحه گزینه SEND MESSAGE سبز رنگ را انتخاب کنید تا صفحه ایدی مورد نظر برای شما باز شود که میتوانید پیام ارسال کنید.

ad-telgram-2

همچنین برای add کردن در خود مسنجر تلگرام شما میتوانید به این صورت عمل کنید که علامت @ را قبل از ایدی قرار دهید و در چت ارسال کنید و روی ایدی کلیک کنید تا به صورت خودکار پروفایل کاربر برای شما نمایش داده شود که برای چت میتونید گزینه چت از بالای صفحه که در تصویر نمایش داده شده را انتخاب کنید.