سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / اخبار تکنولوژی / LG G5 برای رقابت با Samsung Galaxy S7 در MWC عرضه خواهد شد

LG G5 برای رقابت با Samsung Galaxy S7 در MWC عرضه خواهد شد

Samsung Galaxy S7

رقابت LG G5 و Samasung Galaxy S7

اگر پیگیر اخبار مختلف در حوضه تلفن همراه و به خصوص کمپانی ال جی بوده باشید، حتما متوجه شده اید که این کمپانی تاکنون هیچ اشاره مستقیمی به گوشی مورد عرضه خود برای مراسم MWC نداشته است و تنها با عنوان “یک اسمارت فون مهم” از نام بردن گوشی هوشمند بعدی خود طفره رفته است. اما یک کمپانی کره ای به تازگی خبری را اعلام کرده است که در طی آن کمپانی ال جی پرچمدار بعدی خود را با نام LG G5 برای رقابت با گوشی Sasung Galaxy S7 در نمایشگاه MWC عرضه خواهد کرد.

مدیران کمپانی ال جی تا پیش از این اظهار کرده بودند که در ماه آپریل یا می از پرچم دار خود رونمایی خواهند کرد اما حال که آنها فکر رقابت با سامسونگ گلکسی اس 7 به سرشان زده ببه احتمال زیاد چند ماه زودتر می توان شاهد عرضه پرچم دار ال جی بود.

در گزارشات و شایعاتی که تاکنون منتشر شده است به احتمال زیاد ال جی جی 5 دارای بدنه فلزی خواهد بود  از طراحی جدید و زیبایی بهره خواهد برد. اما به احتمال زیاد گوشی گلکسی اس 7 از لحاظ سخت افزاری از گوشی ال جی بهتر خواهد بود.

نکته دیگر این که بنابر خبرهای قبلی، گلکسی اس 7 به نسبت اس 6 از طراحی مینیمال تری برخوردار است و این می تواند گویای این حقیقت باشد که سامسونگ قصد دارد آن را با قیمت کمتری از پرچمدار پیشین خود در اختیار مشتریان قرار دهد.

البته دست ال جی هم برای رقابت با گلکسی اس 7 چندان خالی نیست. طبق گزارش منبع کره ای، ال جی  G5 نسبت به G4 در زمینه تجربه کاربری بهبود یافته و برای قابلیت های استریم ویدئو با نت فلیکس همکاری می کند. با تمام این تفاسیر، باید منتظر ماند و دید که کدام یک از این دو پرچمدار کره ای می توانند در مراسم MWC در چشم مردم و رسانه ها موفق تر ظاهر شوند.