سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / ابزار / دانلود برنامه مسیریابی نوکیا Nokia HERE 1.1.794 + نقشه آفلاین ایران و سخنگو برای اندروید

دانلود برنامه مسیریابی نوکیا Nokia HERE 1.1.794 + نقشه آفلاین ایران و سخنگو برای اندروید

برنامه مسیر یابی هیر نوکیا Nokia HERE برای اندروید

+ به همراه نقشه آفلاین تمام شهرهای ایران

با قابلیت نقشه سخنگو

قابلیت استفاده در ماشین برای پیدا کردن مسیر

با  قابلیت نمایش نقشه های هوایی (ماهواره ای) و زمینی 

HERE

نرم افزارهای مکان یابی و مسیریابی، یکی از پر استفاده ترین و محبوب ترین برنامه های سیستم عامل اندروید به حساب می آیند. حتی زمانی که کمپانی نوکیا سیستم عامل سیمبیان را برای گوشی های همراهی که عرضه می کرد، شاهد وجود برنامه مسیریابی تحت عنوان Nokia Maps بودیم که کاربران بسیار زیادی نیز به دست آورد و توانست به محبوبیت بالایی در میان کاربران برسد. به طبع در ان زمان که هنوز سیستم عامل اندروید عرضه نشده بود وجود برنامه ای مانند نوکیا مپز برای سیستم عامل سییمبیان یک موقعیت بسیار عالی حساب می شد که امکان مکان یابی را به کاربران می داد. اما با عرضه سیستم عامل اندروید توسط گوگل، شاهد عرضه نرم افزارهایی بودیم که کم کم باعث شد سیستم عامل سیمبیان رنگ ببازد! در همین حین برنامه های مسیریابی بسیار قدرتمندترین برای اندروید عرضه شد که از جمله محبوب ترین آنها می توان به برنامه MAPS که توسط خود گوگل عرضه شده بود و همچنین سایجیک که کماکان به عنوان یکی از بهترین و قدرتمند ترین ها شناخته می شود، اشاره داشت. اما کمپانی نوکیا دست روی دست نگذاشت! و باز هم رقابت خود را ادامه داد تا شاهد عرضه نرم افزاری قدرتمند تحت عنوان Nokia HERE برای سیستم عامل اندروید از سوی همین کمپانی محبوب و مشهور باشیم. نرم افزاری قدرتمند که هم اکنون به عنوان یکی از رقایب سرسخت برنامه ای مانند سایجیک شناخته می شود و توانسته است محبوبیتی بی نظیر در بین کاربران و به ویژه کاربران ایرانی، به دست بیاورد. یکی از مهم ترین مزیت های برنامه Nokia HERE به روز رسانی های مداوم نقشه آن است که همین مسئله توانسته است به عنوان یک مزیت برای همین برنامه نسبت به سایجیک به حساب بیاید.

همانطور که گفته شد، نوکیا هیر Nokia HERE برنامه مسیریابی کمپانی نوکیا می باشد که به صورت آفلاین امکان مکان یابی را دارد و همچنین قابلیت سخنگو نیز به آن اضافه شده است تا کاربران در استفاده از ان شاهد هیچ کم و کسری نیباشند. این نرم افزار امکان مسیریابی صوتی با پشتیبانی از زبان شیرین فارسی را دارا میباشد. قابلیت ذخیره کردن مکان ها و نقشه های مختلف برای استفاده به صورت آفلاین در برنامه مکان یابی Nokia HERE برای کاربران گنجانده شده است. شما می توانید مکان هایی که در برنامه Nokia HERE مشاهده کرده اید را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.. قابلیت استفاده از برنامه مسیریاب افلاین Nokia HERE در ماشین نیز وجود دارد و شما می توانید با کمک آن به سادگی مسیر خود را بیابید.

ویژگی های برنامه مسیریابی Nokia HERE :

  • قابلیت جستوجو مکان مورد نظر خود در هر جایی از دنیا
  • امکان مسیریابی به صورت صوتی با پشتیبانی از زبان فارسی
  • قابلیت ذخیره کردن مکان های برای استفاده به صورت افلاین
  • به اشتراک گذاری مکان های مشاهده شده و جستوجو شده
  • جستوجو برای یافتن مکان های نزدیک به خود
  • استفاده از نرم افزار در ماشین برای یافتن سریع مقصد خود
  • هشدار دهنده سرعت در استفاده از ماشین

نکات:

  • پس از دانلود باید پوشه com.here.app.maps در مسیر Android/Data کپی شود.
  • جهت ساخت اکانت در برنامه از ایمیل سینک شده در اندروید + اطلاعات دقیق استفاده کنید تا ثبت نام انجام شود.