سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / دیگر / آموزش / آشنایی با مرورگر اپرا مینی سبز Opera Mini

آشنایی با مرورگر اپرا مینی سبز Opera Mini

مرورگر اپرا مینی سبز Opera Mini

آشنایی با مرورگر اپرا مینی + لینک دانلود

مدت زمان زیادی از عرضه اولین تلفن های هوشمند به بازار نمی گذرد. اما از همین زمان استفاده از آنها به وفور افزایش یافت به طوری که امروزه به جرئت می توان گفت که کسی را نمی توان یافت که از گوشی های هوشمند استفاده نکرده باشد و یا نکند!

با این حال یکی از اصلی ترین استفاده ها از گوشی های هوشمند، وبگردی و استفاده از آن برای مشاهده صفحات وب می باشد. وبگردی در گوشی های هوشمند بسیار لذت بخش شده است و به راحتی می توانید صفحات وب را بارگذاری کنید. این مسئله هنگامی که از یک مرورگر قدرتمند استفاده کنید دو چندان نیز می شود!

مرورگر Opera MINi اپرا مینی

بدون شک مرورگر قدرتمند اپرا مینی یکی از برترین و سریع ترین مرورگرهای اندروید به حساب می آید که قادر است صفحات وب را با سرعتی بسیار بالا و باورنکردنی بارگذاری نماید. این مرورگر با دارا بودن ظاهری ساده می تواند تمام نیازهای کاربران را رفع کند. وجود همین ظاهر ساده باعث شده است تا کاربران بتوانند به سادگی با آن ارتباط برقرار کنند.

اپرا مینی سبز

در صفحه اصلی مرورگر اپرا مینی شاهد چندین خانه کوچک هستید. این خانه های کوچک نمایش دهنده سایت هایی می باشند که بیشترین بازدید را از آنها داشته اید. این صفحه باعث خواهد شد تا بتوانید به این سایت ها، تنها با یک بار لمس کردن صفحه دسترسی داشته باشید. نکته جالب در مورد همین صفحه این است که شما می توانید به دلخواه خود ادرس هر سایت که در خانه ها وجود دارد را عوض کنید و آن را به ادرس سایتی که دلخواه خودتان است تغییر دهید. این کار به سادگی انجام می شود. همچنین می توانید سایت هایی که در خانه ها قرار گرفته اند را به سادگی بردارید تا دیگران نتوانند سایت های مشاهده شده توسط شما را مشاهده کنند.

در سایت سبز اندروید تاکنون دو نسخه مختلف از مرورگر اپرا را که برای اندروید عرضه شده است، آماده کرده ایم. این مرورگرها در لینک های زیر قابل دریافت می باشند!

Opera-16x16 دانلود مرورگر قدرتمند اپرا برای اندروید Opera browser for Android

 

Opera-16x16 دانلود مرورگر اپرا مینی Opera Mini browser for Android