سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / کاربردی / دانلود برنامه قرار دادن رینگتون دلخواه برای هر مخاطب Ringo Pro: Text & Call Alerts 1.5.11

دانلود برنامه قرار دادن رینگتون دلخواه برای هر مخاطب Ringo Pro: Text & Call Alerts 1.5.11

قرار دادن رینگتون دلخواه برای هر مخاطب توسط Ringo Pro: Text & Call Alerts

Ringo-Pro-Text-&-Call-Alerts

احتمالا تا به حال برایتان پیش امده است که قصد داشته اید که برای هر مخاطب رینگتونی دلخواه و خصوصی قرار دهید. این امکان به صورت پیش فرض در برخی از گوشی های اندروید وجود داشته و در برخی دیگر وجود ندارد. اما اگر شما قصد چنین کاری دارید توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه Ringo Pro: Text & Call Alerts را از دست ندهید. این نرم افزار تاکنون با وجود قیمتی 4.99 دلاری بیش از 100 هزار بار توسط کاربران در سراسر جهان خریداری شده است.

حتما شما نیز مخاطب هایی در گوشی خود دارید که در طول بیشترین تماس ها و یا پیامک ها را از انها دارید و از تماس و یا پیامک آنها خوشحال میشوید. شما با استفاده از برنامه Ringo Pro: Text & Call Alerts می توانید رینگتون هایی دلخواه برای هرکدام از این مخاطبین قرار دهید تا در صورت تماس و یا ارسال پیامک برای شما، سریعا متوجه آن بشوید و بتوانید بفهمید که کدام یک از مخاطبین، با شما تماس برقرار کرده است. Ringo Pro: Text & Call Alerts به شما این امکان را می دهد تا به تعداد نامحدودی زنگ اس ام اس و رینگتون دلخواه برای هر مخاطب خود قرار دهید. این نرم افزار اندروید امکان گروه بندی کردن مخاطبین برای قرار دادن زنگ اس ام اس و رینگتون دلخواه را برای همان گروه نیز دارا می باشد. Ringo Pro: Text & Call Alerts دارای محیط کاربری بسیار ساده می باشد و به سادگی می توانید با آن ارتباط برقرار کنید.

ویژگی های برنامه Ringo Pro: Text & Call Alerts :

– قابلیت قرار دادن زنگ خور دلخواه برای هر مخاطب به صورت نامحدود

– قرار دادن زنگ اس ام اس دلخواه برای هر مخاطب

– گروه بندی کردن مخاطبین و قرار دادن رینگتون برای هر گروه

– قابلیت سفارشی سازی محیط برنامه و دارا بودن تنظیمات اختصاصی کردن آن

– بدون هیچ گونه تبلیغات آزار دهنده (در این نسخه)

1 2

توجه داشته باشید:

با نصب کردن این نرم افزار، اطلاعیه های دو برنامه GO SMS Pro و Handcent غیر فعال می شوند. اگر این دو برنامه را بر روی گوشی خود نصب دارید، و می خواهید که برنامه Ringo Pro: Text & Call Alerts هیچ تداخلی در کار آنها ایجاد نکند، به صورت زیر عمل کنید:

در برنامه GO SMS : به مسیر Menu / Settings / Advanced tab / Notification Settings رفته و سپس تیک گزینه ی Notifications را برداشته و سپس به Receive Settings رفته و تیک گزینه Disable other message notification را بردارید.

در برنامه Handcent : به مسیر Tap Menu / Settings / Application Settings رفته و گزینه ی “Default Messaging Application” را انتخاب نمایید ؛ سپس گزینه Disable را انتخاب کنید و در نهایت Lower priority را فعال کنید.