سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / اخبار تکنولوژی / زمان عرضه گوشی سامسونگ گلکسی اس 7 در آمریکا

زمان عرضه گوشی سامسونگ گلکسی اس 7 در آمریکا

سامسونگ گلکسی اس 7

زمان عرضه گوشی سامسونگ گلکسی اس 7

سامسونگ احتمالا پرچمدار آتی خود را یعنی سامسونگ گلکسی اس 7 در جریان کنگره جهانی موبایل که قرار است ماه آینده در بارسلون اسپانیا برگزار گردد رونمایی خواهد کرد، هرچند که این شرکت هنوز این مساله را رسما تایید نکرده اما با نگاهی به سال های اخیر می توان اینطور نتیجه گرفت.

لذا تا به امروز، بر پایه شایعات منتشر شده، صرفا می دانستیم که پرچمدار آتی سامسونگ چه زمانی معرفی می شود، اما حالا، طبق شایعه جدیدی که در این رابطه به دست آمده، زمان عرضه دستگاه مورد بحث به بازار ایالات متحده آمریکا نیز مشخص گردید.

سامسونگ تلفن هوشمند گلکسی اس 6 را در جریان MWC 2015 معرفی کرد که در تاریخ های یازدهم تا چهاردهم اسفندماه سال 93 برگزار گردید. پرچمدار سال قبل این شرکت از تاریخ 21 فروردین سال 94 نیز به 20 کشور دنیا عرضه گردید.

حالا طبق شایعه جدیدی که در این باره  منتشر گردیده است، با وجود آنکه قرار است این کمپانی کره ای پرچمدار تازه خود را در تاریخ دوم اسفند ماه معرفی نماید، انتظار می رود که عرضه آن در تاریخ یازدهم مارس مصادف با 21 اسفند ماه اتفاق بیافتد.

چون این اطلاعات از یک منبع نامعتبر دریافت شده است، بهتر است کمی با دیده تردید به آن نگریسه شود چراکه شایعات همیشه هم درست از آب در نمی آیند.

منبع: دیجیاتو