سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / اخبار تکنولوژی / سامسونگ با Galaxy S6 دوباره قدرت خود را باز خواهد یافت!

سامسونگ با Galaxy S6 دوباره قدرت خود را باز خواهد یافت!

گوشی Samsung Galaxy S6

SamSung-Galaxy-s6-Manager

هنگامی که اولین بار کمپانی بزرگ سامسونگ گوشی اس 5 را عرضه کرد به هیچ فکر نمی کرد که عرضه این گوشی سبب بروز چنین مشکلاتی شود. اما سامسونگ اس 5 که به نوعی پرچم دار سامسونگ بود، شکست های بسیار زیادی برای سامسونگ در پی داشت و موجب سقوط چند درصدی سهام این کمپانی نیز شد. اما سامسونگ با عرضه گوشی Samsung Galaxy s6 و Samsung Galaxy s6 Edge توانست دوباره جان تازه ای به کمپانی خود ببخشید. سامسونگ گلکسی اس 6 دارای قابلیت هایی است که بدون شک در هیچ یک از گوشی های قبلی این کمپانی وجود نداشته باشد. برخی از قابلیت های گوشی Samsung Galaxy s6 در هیچ یک از گوشی هایی که تاکنون عرضه شده بودند، وجود نداشت و همین نقطه عطفی برای سامسونگ به حساب می آید.

با این که هنوز پرچم دارهای پر سر و صدای سامسونگ از راه نرسیده اند اما با این حال همین الان هم آتش های بسیار زیادی به پا کرده اند و حرف و حدیث های بسیار زیادی در پی داشته اند. طراحی بسیار زیبا و استفاده از سامسونگ از فلز در این گوشی ها شاید از اصلی ترین این موارد باشد. این شرکت با رشد سهام 8.6 درصدی روبه رو بوده است. نکته بسیار جالب تر در مورد سامسونگ، این است که این کمپانی کره ای در 3 ماهه گذشته نیز شاهد 12.1 درصد رشد بوده اند و به لطف دو گوشی Samsung Galaxy s6 و Samsung Galaxy s6 Edge این سهام به بالاترین میزان خود در 21 ماه گذشته رسیده است.

سرمایه گذاران کره ای بر این باور هستند که سامسونگ در سال جدید با قدرت بسیار زیادی به بازار باز خواهد گشت و می تواند بازار را به اشغال خود در بیاورد. نظر شما در این باره چیست؟