سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / دیگر / آموزش / برداشتن و رفع محدودیت تعداد کاراکترها / کلمات پیامک در گوشی های سامسونگ samsung character limit in sms

برداشتن و رفع محدودیت تعداد کاراکترها / کلمات پیامک در گوشی های سامسونگ samsung character limit in sms

samsung-character-limit-in-sms

برداشتن و رفع محدودیت تعداد کاراکترها / کلمات پیامک در گوشی های سامسونگ

samsung character limit in sms

اگر از کاربران گوشی های سامسونگ بوده باشید، حتما متوجه شده اید که در بسیاری از گوشی های سامسونگ (مشاهده شده در گوشی سامسونگ گلکسی اس 4 و گوشی گلکسی نوت 3) شما برای ارسال پیامک ها محدودیت دارید و نمی توانید از میزانی تعیین شده بیشتر کاراکتر در پیامک خود اضافه کنید و در این صورت به هنگام ارسال کردن آن پیامک، شاهد دریافت اروری خواهید بود که مبنی بر عدم قادر بودن شما جهت آن پیامک می باشد.

یکی از روش هایی که برای حل کردن این مشکل دارد، که باید در آن گوشی شما روت شده باشد و تغییراتی را در آن ایجاد کنید. اما این بار در سایت سبز اندروید قصد معرفی برنامه ای را داریم که با استفاده از آن می توانید به سادگی و بدون نیاز به روت گوشی خود، این محدودیت را برداشته و به هر میزان کاراکتر که می خواهید در پیامک خود بنویسید و بدون هیچ گونه مشکلی آن را ارسال کنید.

یک راه حل بسیار ساده برای حل این مشکل، استفاده از برنامه GO SMS می باشد. با استفاده از برنامه GO SMS شما می توانید به سادگی محدودیت ارسال تعداد کاراکتر پیامک ها را بردارید. این نرم افزار بر روی گوشی شما نصب شده و جایگزین برنامه پیش فرض ارسال پیامک ها خواهد شد.

توجه داشته باشید که برنامه GO SMS یکی از نرم افزارهایی است که امکان برداشتن این محدودیت را دارید و شما می توانید از دیگر برنامه هایی که برای مدیریت پیامک های اندروید عرضه شده اند نیز برای برداشتن محدودیت تعداد کاراکتر پیامک های گوشی اندروید، استفاده کنید.