سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / اخبار تکنولوژی / گوشی سامسونگ گلکسی اس 6 در قاب شیشه ای Samsung Galaxy S6

گوشی سامسونگ گلکسی اس 6 در قاب شیشه ای Samsung Galaxy S6

تصویر گوشی گلکسی اس 6 | Samsung Galaxy S6 در قاب شیشه ای

Spigen نام یکی از برترین و مطرح ترین تولید کنندگان قاب های محافظ برای گوشی های هوشمند می باشد که به تازگی اقدام به عرضه قاب های محافظ برای گوشی سامسونگ گلکسی اس 6 در سایت آمازون کرده است و ان را برای فروش قرار داده.

همیشه هنگامی که قرار است یک پرچم دار به بازار معرفی شود، قبل از شایعه های بسیار زیادی به گوشی می رسد که بسیاری از آنها در حد “شایع” باقی مانند و صحت ندارند؛ اما بارها نیز پیش امده است که همین شایعات نیز جلوه واقعیت به خود گرفته اند و آن پرچم دار ویژگی های که گفته شده است را یدک کشیده. در هفته ای که گذشت نیز شایعات بسیار زیادی در مورد پرچم دار بعدی کمپانی سامسونگ، یعنی Samsung Galaxy S6 به گوش رسید و تصاویر انتزاعی زیادی نیز از ان در سایت های انگلیسی زبان و فارسی زبان منتشر شد که بدون شک همه انها شایعه هستند و نمی توان آنها را صحت دانست. بسیاری از این شایعات در مورد لوازم جانبی و به خصوص قاب های محافظ گوشی گلکسی اس 6 بود که از طرف طراحان قاب ها درز کرده بود.

Samsung-Galaxy-S6

چند روز پیش تصویری از یک وب‌سایت چینی که گفته می‌شد به فروش کیس‌های محافظ گلکسی اس 6 می‌پردازد بدست آمد که مشکل اصلی آن، شباهت بی‌اندازه‌ی تصویر به همان قاب محافظی بود که برای HTC One M9 نیز فاش شده بود. با توجه به جزئیاتی که این تصاویر را همراهی می‌کرد، اندکی باور تصادفی بودن این رویداد دشوار بود. در هر حال امروز نیز یکی از سازندگان مطرح لوازم جانبی یعنی Spigen، تصاویری از کیس‌های محافظ خود که گفته می‌شود برای گلکسی اس 6 ساخته شده‌اند منتشر کرد. Spigen در گذشته نیز بخاطر انتشار تصاویر دقیق از کیس محافظ دستگاه‌ها پیش از معرفی رسمی خود آن‌ها شناخته شده است. بنابراین می‌توان متوجه شد که این شرکت ایده‌های نسبتا صحیحی در خصوص رندر دستگاه‌های معرفی نشده در اختیار دارد. با در نظر گرفتن این مساله، می‌توان مشاهده کرد که تصویر بالا شباهت بسیاری به همان تصاویر ارائه شده توسط فروشنده‌ی چینی که چند روز پیش شاهدش بودیم دارد.