سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / اخبار تکنولوژی / ارسال دعوت نامه 11 اسفند توسط سامسونگ Samsung

ارسال دعوت نامه 11 اسفند توسط سامسونگ Samsung

گوشی Samsung

Samsung اقدام به ارسال دعوتنامه های نمایشگاه MWC کرده است. طبق این دعوت نامه ها، سامسونگ قصد معرفی یک دستگاه طراحی منحنی را دارد که قرار است در 11 اسفند ماه معرفی شود. طبق تصویری که در این دعوت منتشر شده است، سامسونگ به وضوح اشاره به ارائه دستگاهی با طراحی منحنی دارد.

2793493

مدت ها قبل شایعاتی در مورد معرفی گوشی گلکسی اس 6 در این مراسم، به گوش می رسیده است. طبق تصویری که برای این دعوت نامه کار شده است می توان به سادگی به این استنباط رسید که سامسونگ قرار است در طی این مراسم، اقدام به معرفی محصولی منحنی بنماید. عبارت “What’s Next” در این دعوت نامه خودنمایی می کند!

ممکن است اشاره‌ به طراحی منحنی در تصویر، نمایانگر وجود نسخه‌ای از گلکسی اس 6 با نمایشگر خمیده نظیر نوت اج باشد. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که گلکسی اس 6 اصلی، از المان طراحی خمیده برخوردار باشد. در هر صورت در این مرحله بجز گمانه‌زنی چاره‌ی دیگری نداشته و برای اطلاع از تمام جزئیات باید به انتظار مراسم بنشینیم.

گلکسی اس 5 در سال پیش در جلب نظر کاربران به آن میزان که انتظار می‌رفت موفق عمل نکرد. با در نظر گرفتن شرایط فعلی سامسونگ و فشارهایی که بر دوش این شرکت وارد آمده، باید دید گلکسی اس 6 که وعده‌ی ساخت آن از صفر داده شده بود چگونه ظاهر خواهد شد.