سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / نرم افزار آندروید / کاربردی / Smart IR Remote – AnyMote v4.3.5 دانلود ریموت کنترل هوشمند اندروید

Smart IR Remote – AnyMote v4.3.5 دانلود ریموت کنترل هوشمند اندروید

برنامه ریموت کنترل | کنترل تلویزیون Smart IR Remote

>> برای استفاده از این نرم افزار گوشی شما باید اینفرارد داشته باشد. برای مشاهده گوشی هایی که این قابلیت را دارا می باشند، اینجا را کلیک کنید <<

به آخرین نسخه آپدیت شد

Smart-IR-Remote-–-AnyMote

گوشی های اندروید در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی داشتند و توانستند کاربران زیادی را به سمت خود جذب کنند به طوری که کمتر کسی را می توان یافت که حداقل یک بار هم که شده از گوشی های اندرویدی استفاده نکرده باشد. ایا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که توسط گوشی اندرویدی خود اقدام به کنترل تلویزیون خانگی خود کنید و از گوشی تان به عنوان یک ریمون کنترل استفاده کنید؟

این قابلیت را برنامه Smart IR Remote – AnyMote برایتان فراهم کرده است. این برنامه گوشی را به یک ریموت کنترل تبدیل خواهد کرد که توسط آن قادر خواهید بود گوشی تان را به یک ریموت کنترل تلویزیون تبدیل کرده که با استفاده از آن تلویزیون خودتان و تلویزیون های دیگر را کنترل کنید و دیگران را از این موضوع متعجب کنید.

همانطور که در ابتدای مطلب نیز متذکر شده ایم، این نرم افزار با استفاده مادون قرمز گوشی قابلیت کنترل تلویزیون را برای گوشی های اندروید امکان پذیر خواهد کرد تا بتوانید با استفاده از گوشی خود تلویزیون های مختلف را کنترل کنید. این برنامه برای گوشی هایی عرضه شده است که دارای قابلیت اینفرارد می باشند. اینفرارد به صورت پیش فرض بر روی برخی از گوشی های اندروید، به ویژه گوشی هایی که جدیدا عرضه شده اند، نظیر گوشی های Galaxy s5 , Galaxy s4 , Xperia Z3 , HTC One  و … قرار دارد.

برنامه Smart IR Remote – AnyMote از انواع تلویزیون ها و پلیرخانگی و حتی آنهایی که قدیمی هستند نیز پشتیبانی می کند و قابلیت کنترل کردن آنها را در اختیار کاربران قرار می دهد. این نرم افزار همچنین حرکات هوایی (عبور دادن دست خود به سمت یا راست از روی سطح گوشی برای تعویض کانال یا کم کردن صدا) نیز پشتیبانی می کند. این برنامه ریموت کنترل در نسخه جدید از Xbox نیز پشتیبانی می کند.