سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / بازی آندروید / تیراندازی / دانلود بازی سرگرم کننده تک تیرانداز Sniper 3D Assassin 1.7 برای اندروید

دانلود بازی سرگرم کننده تک تیرانداز Sniper 3D Assassin 1.7 برای اندروید

بازی جذاب و سرگرم کننده تک تیرانداز Sniper 3D Assassin

به همراه نسخه مود شده بازی

پیشنهاد ویژه سایت سبز اندروید

Sniper-3D-Assassin

Sniper 3D Assassin یکی از جذاب ترین بازی های اندروید می باشد که کاربران بسیار زیادی از سراسر جهان به خود جذب کرده است. در بازی تک تیرانداز شما به عنوان ماموریت های مخلتفی که برایتان در نظر گرفته شده است باید بتوانید بازی را پیش ببرید. بازی اسنیپر یکی از جذاب ترین و زیباترین بازی های اندروید است که توصیه می کنیه به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

در بازی اندروید Sniper 3D Assassin ماموریت های مختلفی در مراحل متفاوت برایتان در نظر گرفته شده است. شما باید بتوانید این ماموریت ها را با موفقیت انجام داده تا بازی را پیش ببرید. به همین منظور تفنگ هایی که مخصوص تیراندازی به صورت تک تیراندازی هستند در اختیار شما قرار خواهند گرفت. شما در فاصله ای مشخص از مجرمین قرار دارید و باید بتوانید با شلیک کردن به سمت انها، دشمنان را نابود کنید. در هر مرحله زمان محدود و همچنین میزان مهمات مشخصی در اختیار خواهید داشت و به همین منظور باید بهترین کارایی را در مدت زمان محدود خود داشته باشید تا بتوانید تمام دشمن ها را نابود کنید. نکته ای که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید، این است که کار خودتان را به صورت مخفیانه انجام دهید تا کمتر متوجه حضور شما شوند و بتوانید راحت تر کارتان پیش ببرید. دلیل این امر نیز این است که اگر دشمنان متوجه حضور شما شوند خودشان را پنهان می کنند یا به سمت شما شلیک خواهند کرد. قابلیت ارتقاء دادن اسلحه و افزایش قدرت آن نیز در بازی اندروید Sniper 3D Assassin قرار داده شده است و می توانید اسلحه هایی بسیار قدرتمند و کم نظیر برای انجام تیراندازی خود در اختیار داشته باشید. همچنین امکان خرید جلیقه ضد گلوله نیز در بازی وجود دارد که می تواند میزان استقامت شما را بسیار افزایش دهد. در نسخه مود شده بازی Sniper 3D Assassin امکان خرید جلیقه و ارتقا اسلحه در همان ابتدای بازی برای کاربران وجود دارد.

بازی Sniper 3D Assassin دارای گیم پلی بسیار اعتیادآور و گرافیکی سه بعدی می باشد که به عنوان یکی از بهترین بازی های سبک تیراندازی برای اندروید شناخته می شود. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت سبز اندروید دریافت کنید.

ویژگی های بازی اسنیپر Sniper 3D Assassin :

  • دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و اعتیادآور
  • وجود اسلحه های مختلف با قابلیت ارتقاء انها
  • قابلیت خریداری کردن جلیقه برای افزایش استقامت
  • انجام بازی در مکان هایی متفاوت و جذاب
  • وجود ماموریت هایی متفاوت و چالش برانگیز