سبز اندروید دانلود بازی و نرم افزار اندروید

اندروید را به معنای واقعی تجربه کنید!

Clash-of-Clans-Sabzandroid

بازی تراوین

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V i a a n . n e t

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

بازی تراوین
خانه / Clash Of Clans / آشنایی با Town hall در بازی Clash Of Clans

آشنایی با Town hall در بازی Clash Of Clans

town-hall-Level

Town Hall یا خانه اصلی را می توان به عنوان قلب قبلیه دانست که امکان ارتقاء خانه ی اصلی سازه های دفاعی ، ساختمان ها، تله ها و … را به شما خواهد داد. شما می توانید در این ساختمان تعداد هزار اکسیر و هزار طلا را ذخیره کنید.

نکات و استراتژی های Town hall :

اگر می خواهید از ساختمان اصلی حفاظت کنید، بهترین کار، دیوار کشی آن با حصار است. شما می توانید در نزدیکی ان خمپاره انداز و برج جادوگر را نیز قرار دهید. اگر کاربری قصد افزایش جام هایش را داشته باشد یا بخواهد قبلیه اش را در بازی Clash Of Clans نظم دهی کند باید حتما به هر نحوی که برایش مقدور است، بتواند از ساختمان اصلی مراقبت کند. دلیل این امر نیز این است که در هر جنگی که خانه اصلی نابود شود، شخص حمله کنند یک ستاره دریافت خواهد کرد. اما اگر برای سازه های دیگر خود برنامه خاصی دارید، توصیه می کنیم که خانه اصلی را بدون محافظ قرار دهید. این کار سبب خواهد شد تا اگر افرادی خواهان افزایش جام هستند تنها به واسطه دسترسی آسان به خانه اصلی با نیروهایی کمتر حمله کنند و قادر به دسترسی منابع و مخازن نباشند. همچنین این کار باعث حفاظت از قبلیه شما تا 12 ساعت خواهد شد. در این مدت زمان هیچ کس قادر به حمله به شما نخواهد بود و می توانید با خیال راحت به استخراج و ذخیره ی اکسیر و طلا بپردازید. البته همین امر نیز مشکلاتی در پی دارد. اگر خانه اصلی شما از بین برود، از تعداد جام های شما نیز کم خواهد شد. به ویژه در نبردهایی که خانه اصلی بدون دفاع است، این مسئله به خوبی به چشم خواهد آمد.

توصیه کلی ما این است تا هرچیزی را تا سر حدش ارتقاء دهید. برای مثال نیروها، سازه های دفاعی و … را تا سر حد خود ارتقاء داده و سپس به دنبال ارتقاء خانه اصلی بروید.

به هوای این که خانه اصلی در گوشه ها از دسترسی دشمن مصون است، آنها را در گوشه ها قرار ندهید. این امر باعث خواهد شد تا نیروهای دشمن به سادگی بتوانند به آن حمله کنند. ساختمان اصلی به عنوان قوی ترین سازه در بین تمام سازه های بازی شناخته می شود. قرار دادن قوی ترین عناصر دفاعی در اطراف خانه ی اصلی باعث می شود تا دشمن نیرو و زمانی بسیار برای منهدم کردن خانه ی اصلی از دست بدهد. البته سطح 5 یا 6 طلسم رعد و برق می تواند به تنهایی یک خانه ی اصلی سطح 4 به پایین را منهدم کند.

تفاوت های سطح های ارتقاء:

تا ارتقاء خانه ی اصلی به سطوح 3 ، 7 ، 8 ، 9 و 10 شاهد تغییراتی مشهود خواهید بود.( برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی، بر روی آنها کلیک کنید )

مشخصات:

Town-Hall-1

حداکثر سازه های هجومی و منبعی قابل دسترس سطوح مختلف خانه ی اصلی:

 Town-Hall-2

حداکثر سازه های دفاعی قابل دسترس سطوح مختلف خانه ی اصلی:

 Town-Hall-3

حداکثر سطوح قابل دسترس منابع ، ارتش و سایر سازه ها در سطوح مختلف خانه ی اصلی:

 Town-Hall-4

حداکثر سطوح قابل دسترس سازه های دفاعی در سطوح مختلف خانه ی اصلی:

 Town-Hall-5